HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Flight 2 - fehér
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | Vezeték nélküli USB Type-C; Bluetooth |
| Gyártó | HP HYPERX |
| Jelleg | headset |
| Kivitel | vezeték nélküli |
| Mely típushoz | PC; Mobile; PlayStation; Nintendo Switch; Mac |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fehér |
-
Elérhetőség:
29 db Raktáron
- Gyártó: Hp hyperx
- Gyártó cikkszám: B5VC5AA
- ChipVilág Cikkszám: 390767
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Vezeték nélküli gamer headset, leválasztható mikrofon, vezeték nélküli adapter, USB-C–USB-A átalakító, USB-C töltőkábel, gyorskalauz |
| Akkumulátor típusa | Újratölthető lítiumion-polimer |
| Akkumulátor üzemideje | Akár 100 óra (kikapcsolt LED); Akár 20 óra (bekapcsolt LED) – Adapter üzemmód. Akár 150 óra (kikapcsolt LED), akár 23 óra (bekapcsolt LED) – Bluetooth mód. |
| Anyagtípus elemhez | FERT |
| Audiokapcsolat | Vezeték nélküli USB Type-C; Bluetooth |
| Beépített mikrofon érzékenysége | -15 dBV |
| Beépített mikrofon frekvenciaválasza | 100 Hz – 10 kHz |
| Beépített mikrofon poláris mintája | Mindenirányú |
| Beépített mikrofonelem | MEMS |
| Bitmélység | 24 bites (lejátszás); 16 bites (mikrofon) |
| Bluetooth-kapcsolat típusa | Bluetooth; 2,4 GHz |
| Bluetooth-verzió | 5,3 |
| Csatlakoztatási lehetőségek | PC; Mobile; PlayStation; Nintendo Switch; Mac |
| Érzékenység (fejhallgató) | 103 dB SPL/mW 1 kHz-en |
| Érzékenység (mikrofon) | -42 dBV (0 dB = 1 V/ Pa, 1 kHz) |
| Frekvenciaválasz (fejhallgató) | 20 Hz – 20 kHz |
| Gémmikrofon érzékenysége | -42 dBV (0 dB = 1 V/ Pa, 1 kHz) |
| Gémmikrofon frekvenciaválasza | 100 Hz – 10 kHz |
| Gémmikrofon poláris mintája | Egyirányú |
| Gémmikrofonelem | Elektret kondenzátormikrofon |
| Hangvezérlők | Hangerő; többfunkciós gomb; mikrofon némítása/mikrofon figyelése; vezeték nélküli mód kapcsoló |
| Hardverkompatibilitás | PC, PS5, PS4, Nintendo Switch, Mac, mobileszközök; Szoftverkompatibilitás: NGENUITY[1] |
| Helyigény | Fülre helyezhető (fület körülvevő); zárt hátlap |
| Illesztőprogram típusa | Dinamikus; 50 mm |
| Impedancia | 32 O |
| Jótállás | 2 év |
| Kábelhossz | 0,5 m |
| Keret típusa | Műanyag |
| Mikrofon típusa | Karos mikrofon; Beépített (fülön) |
| Mintavételi gyakoriság | 48 kHz (lejátszás); 96 kHz (mikrofon) |
| Portok | 2 USB 2.0 Type-C® |
| Regisztráció szükséges | No |
| Származási ország | Kína |
| Szín | Fehér |
| Támogatott Bluetooth-kodekek | SBC; MPEG-2; AAC |
| Támogatott Bluetooth-profilok | AVRCP; A2DP; HFP; HSP |
| Teljes harmonikus torzítás | = 2% |
| Termékbiztonság | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Töltési idő | 3,5 óra |
| Tömeg | Headset: 340 g; Mikrofonkar: 11 g; USB vezeték nélküli adapter: 8 g |
| UNSPSC kód | 52161514 |
| Vezeték nélküli hatókör | Max. 20 m |
| Vezeték nélküli kapcsolat típusa | Bluetooth® |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
DELL Alienware Pro Wireless Gaming Mouse (Lunar Light)
Gyártó cikkszám:545-BBFN
Cikkszám:375781
13 db Raktáron
Ár:
55.890 Ft
DELL Alienware Pro Wireless Gaming Mouse (Dark Side of the Moon)
Gyártó cikkszám:545-BBFP
Cikkszám:375777
9 db Raktáron
Ár:
55.890 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Flight 2 - fekete
Gyártó cikkszám:B5VC4AA
Cikkszám:390766
53 db Raktáron
Ár:
55.890 Ft
LG IPS monitor 27" 27BA550, 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 5ms, VGA//HDMI/DisplayPort/3xUSB, áll. mag.,Pivot, hangszóró
Gyártó cikkszám:27BA550-B.AEUQ
Cikkszám:357787
31 db Raktáron
Ár:
55.990 Ft
PHILIPS IPS monitor 27" 272S1AE, 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 4ms, VGA/DVI/DisplayPort/HDMI, Pivot, hangszóró
Gyártó cikkszám:272S1AE/00
Cikkszám:313672
15 db Raktáron
Ár:
55.990 Ft
LENOVO Monitor - ThinkVision E24-40; 23,8" FHD 1920x1080 IPS, 16:9, 4ms, 100Hz, 1300:1, 250cd/m2, HDMI, DP, VGA, Pivot
Gyártó cikkszám:64BAMAT1EU
Cikkszám:379071
48 db Raktáron
Ár:
56.190 Ft
DELL 24 Plus Monitor 23,8" S2425HSM 1920x1080, 1500:1, 300cd, 4ms, HDMI, Fehér
Gyártó cikkszám:210-BSZD
Cikkszám:387767
5 db Raktáron
Ár:
55.390 Ft
LOGITECH Egér - G502 X Plus Lightsync RGB Vezeték Nélküli Gaming, Fehér
Gyártó cikkszám:910-006171
Cikkszám:325268
20 db Raktáron
Ár:
55.090 Ft