HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Cloud Stinger Core PS4/PS5 - fehér/kék
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB |
| Gyártó | HP HYPERX |
| Jelleg | GAMING HEADSET |
| Kivitel | vezetékes |
| Mely típushoz | PS4/PS5 |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fehér-kék |
-
Elérhetőség:
70 db Raktáron
- Gyártó: Hp hyperx
- Gyártó cikkszám: 4P5J1AA
- ChipVilág Cikkszám: 312203
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Gaming headset, vezeték nélküli USB-adapter, USB-töltőkábel, gyorskalauz |
| A kapcsolat típusa | Vezeték nélküli USB |
| Akkumulátor típusa | Újratölthető lítium-polimer |
| Akkumulátor üzemideje | 17 óra |
| Bitmélység | 16 bites |
| Csatlakoztatási lehetőségek | PC; PS4; PS5 |
| Elem | Elektret kondenzátormikrofon |
| Érzékenység (fejhallgató) | 95,5 dBSPL, 1 mW 1 kHz-en |
| Érzékenység (mikrofon) | –40 dBV (1 V/Pa 1 kHz-en) |
| Frekvenciaválasz (fejhallgató) | 10 Hz–21 kHz |
| Hangvezérlők | Beépített hangvezérlők |
| Hardverkompatibilitás | PS5™, PS4™ |
| Helyigény | Fület körülvevő, zárt kialakítás |
| Illesztőprogram | Dinamikus, 40 mm-es, neodímium mágnesekkel |
| Impedancia | 16 O |
| Jótállás | 2 év |
| Kábel típusa | USB-töltőkábel |
| Kábelhossz | 0,5 m |
| Keret típusa | Acélcsúszkák |
| Mintavételi gyakoriság | 44,1 kHz, 48 kHz |
| Poláris minta | Egyirányú, zajszűrő |
| Regisztráció szükséges | No |
| Szín | Fehér-kék |
| Teljes harmonikus torzítás | < 2% |
| Termék teljes neve és specifikációja | HyperX Cloud Stinger Core - Wireless Gaming Headset, for PS5 & PS4, Lightweight comfort, Durable Steel Sliders, Noise-canceling mic |
| Töltési idő | 3 óra |
| UNSPSC kód | 52161514 |
| Vezeték nélküli hatókör | Legfeljebb 12 méter (szabadtéren) |
| Vezeték nélküli kapcsolat típusa | 2.4 GHz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
NJOY Szünetmentes 1500VA - Keen 1500 (4 Schuko, line-interaktív, fekete)
Gyártó cikkszám:UPLI-LI150KE-CG01B
Cikkszám:288528
20 db Raktáron
Ár:
36.590 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 30 SE MS Stereo Vezetékes USB, Mikrofon
Gyártó cikkszám:23189-999-979
Cikkszám:339114
26 db Raktáron
Ár:
36.590 Ft
PHILIPS IPS monitor 23.8" 241V8AW, 1920x1080, 16:9, 250cd/m2, 4ms, VGA/HDMI, hangszóró, fehér
Gyártó cikkszám:241V8AW/00
Cikkszám:347754
46 db Raktáron
Ár:
36.590 Ft
LG IPS monitor 23,8" 24U41YA-B, 1920x1080, 16:9, 250 cd/m2, 5ms, D-SUB/HDMI
Gyártó cikkszám:24U41YA-B.AEUQ
Cikkszám:387459
100 db Raktáron
Ár:
36.590 Ft
LOGITECH Egér - MX Anywhere 3S Vezeték Nélküli, Rózsaszín
Gyártó cikkszám:910-006931
Cikkszám:338065
5 db Raktáron
Ár:
36.590 Ft
LOGITECH Egér - MX Anywhere 3S Vezeték Nélküli, Középszürke
Gyártó cikkszám:910-006930
Cikkszám:338064
27 db Raktáron
Ár:
36.590 Ft
JBL Tune Beam 2 TWS Bluetooth fülfallgató mikrofonnal, USB-C, 100dB, In-Ear, 16 ohm, tölthető 2 óra, 65 mAh, fekete
Gyártó cikkszám:JBLTBEAM2BLK
Cikkszám:383172
23 db Raktáron
Ár:
36.590 Ft
CANON CanoScan LiDE 300 Síkágyas lapolvasó, A4, 2400x2400dpi, USB, A4 ~6lap/perc, e-mail/PDF funkció
Gyártó cikkszám:2995C010
Cikkszám:261117
73 db Raktáron
Ár:
36.390 Ft