HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Cloud Stinger 2 Core - fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB |
| Gyártó | HP HYPERX |
| Jelleg | headset |
| Kivitel | vezetékes |
| Mely típushoz | Windows |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
5 db Raktáron
- Gyártó: Hp hyperx
- Gyártó cikkszám: 676A2AA
- ChipVilág Cikkszám: 328555
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Vezeték nélküli gamer headset, USB-töltőkábel, vezeték nélküli USB-adapter, gyorskalauz |
| Akkumulátor típusa | Újratölthető lítium-polimer |
| Akkumulátor üzemideje | 20 óra |
| Audiokapcsolat | Vezeték nélküli USB |
| Beépített virtuális térhangzás | DTS fejhallgató:X |
| Bitmélység | 16 bites |
| Csatlakoztatási lehetőségek | PC |
| Elem | Elektret kondenzátormikrofon |
| Érzékenység (fejhallgató) | 104,5 dBSPL/mW 1 kHz-en |
| Érzékenység (mikrofon) | -12 dBFS/Pa 1 kHz-en |
| Frekvenciaválasz (fejhallgató) | 10 Hz – 20,2 kHz |
| Hangvezérlők | Beépített hangvezérlők |
| Hardverkompatibilitás | PC |
| Helyigény | Zárt hátlap |
| Illesztőprogram | Dinamikus, 50 mm-es, neodímium mágnesekkel |
| Impedancia | 32O |
| Jótállás | 2 év |
| Kábel típusa | USB-töltőkábel |
| Kábelhossz | 0,5 m-es töltőkábel |
| Keret típusa | Műanyag |
| Mintavételi gyakoriság | 48 kHz |
| Poláris minta | Kétirányú, zajszűrő |
| Regisztráció szükséges | No |
| Szín | Fekete |
| Teljes harmonikus torzítás | ?2% |
| Termék teljes neve és specifikációja | HyperX Cloud Stinger 2 - Wireless Gaming Headset – Compatible with PC. Noise-cancelling Swivel-to-mute Microphone, Comfortable Memory Foam, UP to 20 hours of battery life |
| Töltési idő | 3,5 óra |
| UNSPSC kód | 52161514 |
| Vezeték nélküli hatókör | Akár 20 m |
| Vezeték nélküli kapcsolat típusa | 2.4 GHz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HP HYPERX vezetékes mechanikus gaming billentyűzet Origins 2 1800 RGB - brit lokalizáció
Gyártó cikkszám:B4QS4AA#ABU
Cikkszám:390412
2 db Raktáron
Ár:
51.590 Ft
HP HYPERX vezetékes mechanikus gaming billentyűzet Alloy Origins 65 RGB piros switch - amerikai lokalizáció
Gyártó cikkszám:4P5D6AA#ABA
Cikkszám:324072
20 db Raktáron
Ár:
51.590 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming egér Pulsefire Saga Pro
Gyártó cikkszám:A2PB2AA
Cikkszám:360511
19 db Raktáron
Ár:
51.590 Ft
BROTHER Lézernyomtató HL-L2442DW, A4, mono, 30 lap/perc, USB/Wifi, duplex, 1200x1200dpi, 64MB
Gyártó cikkszám:HLL2442DWYJ1
Cikkszám:347590
9 db Raktáron
Ár:
51.490 Ft
HP monitor 23.8” Series 3 Pro 324pf Matt IPS 1920x1080, 100Hz, 16:9, 1000:1, 5ms, HDMI, DP, VGA, fekete
Gyártó cikkszám:9U5J5UT#ABB
Cikkszám:360485
10 db Raktáron
Ár:
51.490 Ft
MSI Monitor Business PRO MP242PMG 23,8" FHD 1920x1080, IPS, 16:9, 120Hz, 1500:1, 1ms, DP, HDMI, VGA, Webcam, Black
Gyártó cikkszám:9S6-3PD89T-001
Cikkszám:379203
88 db Raktáron
Ár:
51.490 Ft
DELL LCD Monitor 27" SE2725HG 1920x1080, IPS, 200Hz, 1000:1, 300cd, 5ms, HDMI, DP,fekete
Gyártó cikkszám:210-BSNS
Cikkszám:384250
11 db Raktáron
Ár:
51.390 Ft
DELL Pro 27 Monitor 27" E2725HM FHD 1920×1080, 100Hz, IPS 16:9, 1000:1, 300cd, 5ms, VGA, DP, HDMI, fekete
Gyártó cikkszám:210-BRDQ
Cikkszám:383749
19 db Raktáron
Ár:
51.890 Ft