HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Cloud Jet - fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB-C–USB-A kábel |
| Gyártó | HP HYPERX |
| Jelleg | headset |
| Mikrofon. | Igen |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
100 db Raktáron
- Gyártó: Hp hyperx
- Gyártó cikkszám: AJ0T1AA
- ChipVilág Cikkszám: 362170
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Headset, 2,4 GHz-es USB Type-A vezeték nélküli adapter, USB-töltőkábel, gyorskalauz |
| A kapcsolat típusa | Bluetooth |
| Akkumulátor üzemideje | USB adapter: Akár 20 óra[1] |
| Anyag | Magnéziumötvözet és ABS |
| Anyagtípus elemhez | FERT |
| Audiokapcsolat | 2,4 GHz-es vezeték nélküli USB |
| Bitmélység | 16 bites |
| Bluetooth-verzió | 5,3 |
| Csatlakoztatási lehetőségek | PC; Mobile; PlayStation; NGENUITY; Mac |
| Elem | Elektret kondenzátormikrofon |
| Érzékenység (fejhallgató) | 103 dB SPL/mW 1 kHz-en |
| Érzékenység (mikrofon) | –16 ±4 dB FS 1 kHz-en |
| Frekvenciaválasz (fejhallgató) | 20 Hz – 20 kHz |
| Hardverkompatibilitás | PC; Mac; PS5; PS4; Mobileszközök. Szoftverkompatibilitás: NGENUITY |
| Helyigény | Fület körülvevő; Zárt kialakítás |
| Illesztőprogram típusa | Dinamikus; 40 mm |
| Impedancia | 32 O |
| Jótállás | 2 év |
| Kábel típusa | USB-C–USB-A kábel |
| Kábelhossz | 1,5 m |
| Keret típusa | Műanyag; rugalmas szalag |
| Közös töltő | #https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09104803.png;https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09104798.png# |
| Mikrofon típusa | Gém |
| Mintavételi gyakoriság | 48 kHz |
| Poláris minta | Egyirányú |
| RED közös töltő URL-címe | https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09104798.png |
| Regisztráció szükséges | No |
| Származási ország | Kína |
| Szín | Fekete |
| Teljes harmonikus torzítás | = 2% |
| Termékbiztonság | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Töltési idő | 4,5 óra |
| Tömeg | Headset: 298 g; USB vezeték nélküli adapter: 4,3 g |
| UNSPSC kód | 52161514 |
| Vezeték nélküli hatókör | Akár 15 méter |
| Vezeték nélküli kapcsolat típusa | 2,4 GHz, Bluetooth |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HP HYPERX vezetékes gaming billentyűzet Alloy Core RGB - amerikai lokalizáció
Gyártó cikkszám:4P4F5AA#ABA
Cikkszám:312194
5 db Raktáron
Ár:
29.490 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Cloud Jet - kék
Gyártó cikkszám:AM7A0AA
Cikkszám:362172
13 db Raktáron
Ár:
29.490 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming egér Pulsefire Fuse
Gyártó cikkszám:A1KY6AA
Cikkszám:360509
100 db Raktáron
Ár:
29.490 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming egér Pulsefire Haste 2 Core - fehér
Gyártó cikkszám:8R2E7AA
Cikkszám:344408
20 db Raktáron
Ár:
29.490 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming egér Pulsefire Haste 2 Core - fekete
Gyártó cikkszám:8R2E6AA
Cikkszám:344407
18 db Raktáron
Ár:
29.490 Ft
HP HYPERX vezetékes gaming billentyűzet Alloy Core RGB - brit lokalizáció
Gyártó cikkszám:4P4F5AU#ABU
Cikkszám:312195
7 db Raktáron
Ár:
29.490 Ft
LOGITECH Billentyűzet + egér - MK295 Silent Vezeték Nélküli Combo Piszkosfehér, US
Gyártó cikkszám:920-009824
Cikkszám:290288
14 db Raktáron
Ár:
29.290 Ft
HP vezeték nélküli billentyűzet, többeszközös 720 - fekete
Gyártó cikkszám:9T5B1AA#AKC
Cikkszám:359852
12 db Raktáron
Ár:
29.790 Ft