HP HYPERX vezeték nélküli gaming egér Pulsefire Saga Pro
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | HP HYPERX |
| Kivitel | vezeték nélküli |
-
Elérhetőség:
19 db Raktáron
- Gyártó: Hp hyperx
- Gyártó cikkszám: A2PB2AA
- ChipVilág Cikkszám: 360511
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | HyperX Pulsefire Saga Pro, USB 4K vezeték nélküli adapter, hosszabbító adapter, USB-C–USB-A HyperFlex 2 kábel, csúszásgátló szalag, tartalék egértalpak, két gombfedél, két burkolat, két oldalsó gombpár, gyorskalauz |
| A kapcsolat típusa | 2,4 GHz-es vezeték nélküli kapcsolat; Bluetooth 5.0; Vezetékes |
| Akkumulátor üzemideje | Akár 90 óra (1000 Hz) |
| Alaplapi memória | 1 profil |
| Anyagtípus elemhez | FERT |
| Bal és jobb gombkapcsolók | HyperX optikai kapcsolók |
| Csatlakoztatási lehetőségek | PC; PlayStation; Xbox |
| Csúszótalp anyaga | PTFE |
| Előre megadott DPI-beállítások | 400/800/1600/3200 DPI |
| Forma | Moduláris, aszimmetrikus |
| Gombok | 6 |
| Hardverkompatibilitás | Számítógép, Xbox Series X|S, PS5. Szoftverkompatibilitás: NGENUITY |
| Hossz | 119,7 mm |
| Jótállás | 2 év |
| Kábel típusa | Leválasztható, HyperFlex 2 USB-C–USB-A kábel |
| Kábelhossz | 1,8 m |
| Közös töltő | #https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09104803.png;https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09104798.png# |
| Lekérési gyakoriság | Max. 4000 Hz (2,4G – vezeték nélküli) |
| Magasság | 39,8 mm |
| Maximális felbontás | Akár 26 000 DPI |
| Optikai szenzor | HyperX 26K érzékelő |
| RED közös töltő URL-címe | https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c09104798.png |
| Regisztráció szükséges | No |
| Sebesség | 650 IPS |
| Szín | Fekete |
| Termék anyaga | Műanyag |
| Termékbiztonság | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Tömeg | 72 g |
| UNSPSC kód | 43211708 |
| UPC-szám | 198415001658 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HP HYPERX vezetékes mechanikus gaming billentyűzet Alloy Origins 65 RGB piros switch - amerikai lokalizáció
Gyártó cikkszám:4P5D6AA#ABA
Cikkszám:324072
20 db Raktáron
Ár:
51.590 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Cloud Stinger 2 Core - fekete
Gyártó cikkszám:676A2AA
Cikkszám:328555
5 db Raktáron
Ár:
51.590 Ft
HP HYPERX vezetékes mechanikus gaming billentyűzet Origins 2 1800 RGB - brit lokalizáció
Gyártó cikkszám:B4QS4AA#ABU
Cikkszám:390412
2 db Raktáron
Ár:
51.590 Ft
BROTHER Lézernyomtató HL-L2442DW, A4, mono, 30 lap/perc, USB/Wifi, duplex, 1200x1200dpi, 64MB
Gyártó cikkszám:HLL2442DWYJ1
Cikkszám:347590
9 db Raktáron
Ár:
51.490 Ft
HP monitor 23.8” Series 3 Pro 324pf Matt IPS 1920x1080, 100Hz, 16:9, 1000:1, 5ms, HDMI, DP, VGA, fekete
Gyártó cikkszám:9U5J5UT#ABB
Cikkszám:360485
10 db Raktáron
Ár:
51.490 Ft
MSI Monitor Business PRO MP242PMG 23,8" FHD 1920x1080, IPS, 16:9, 120Hz, 1500:1, 1ms, DP, HDMI, VGA, Webcam, Black
Gyártó cikkszám:9S6-3PD89T-001
Cikkszám:379203
88 db Raktáron
Ár:
51.490 Ft
DELL LCD Monitor 27" SE2725HG 1920x1080, IPS, 200Hz, 1000:1, 300cd, 5ms, HDMI, DP,fekete
Gyártó cikkszám:210-BSNS
Cikkszám:384250
11 db Raktáron
Ár:
51.390 Ft
DELL Pro 27 Monitor 27" E2725HM FHD 1920×1080, 100Hz, IPS 16:9, 1000:1, 300cd, 5ms, VGA, DP, HDMI, fekete
Gyártó cikkszám:210-BRDQ
Cikkszám:383749
19 db Raktáron
Ár:
51.890 Ft