Nedis GSPR10021BK aktív gamer hangszóró 2.1, USB tápellátás, 3,5 mm jack, 30 W, Hangerőszabályozó
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: GSPR10021BK
- ChipVilág Cikkszám: 385687
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 195 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Mélység | 145 mm |
| Súly | 1450 gramm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | ABS fa |
| A csatlakozó | 3,5 mm-es dugasz |
| Tápkábel hossza | 1,20 méter |
| Bemeneti áram | 0,5 A |
| Áramforrás típusa | USB-tápellátás |
| Bemeneti feszültség | 5 V egyenáram |
| Hangkimenet | Sztereó |
| Távirányító | Nem |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Tápcsatlakozó | USB |
| Állítható világítás | Nem |
| Készülék | PC notebook |
| Világítás típusa | Világítás nélkül |
| Hangszórócsatornák | 2.1 |
| Basszus beállítások | Basszusszabályozás / Mélynyomóval együtt |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Csúcsteljesítmény | 30 W |
| Középkategóriás méret | 3" |
| RMS | 10 W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis SPBT2460BK akkumulátoros bluetooth hangszóró 30W, 4 óra játékidő, beépített mikrofon
Gyártó cikkszám:SPBT2460BK
Cikkszám:386745
3 db Raktáron
Ár:
11.690 Ft
WHITE SHARK CONGA BLUETOOTH HANGSZÓRÓ 8W, TWS, fekete, IPX6
Gyártó cikkszám:WS GBT-808B
Cikkszám:328315
8 db Raktáron
Ár:
11.490 Ft
BLACKBIRD Bluetooth Hangszóró 5.1, 4W DK-M9, Fekete
Gyártó cikkszám:BH1642
Cikkszám:380191
10 db Raktáron
Ár:
11.290 Ft
WHITE SHARK CONGA Bluetooth Hangszóró, 10 W, BT 5.0, Fehér
Gyártó cikkszám:GBT-808W
Cikkszám:317319
2 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
WHITE SHARK MOOD Hangszóró, 2.2, 16W, LED, fehér
Gyártó cikkszám:GSP-968W
Cikkszám:322396
2 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
SANDBERG Rádió, Survivor Radio All-in-1 2000
Gyártó cikkszám:421-04
Cikkszám:377027
6 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
LOGITECH Hangszóró 2.0 - Z150 6W Adapteres, Fehér
Gyártó cikkszám:980-000815
Cikkszám:306248
11 db Raktáron
Ár:
11.190 Ft