Nedis CSPR10021BK PC (hangfal) hangszóró 2.1, 33 W, 3,5mm sztereo jack
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
8 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CSPR10021BK
- ChipVilág Cikkszám: 379231
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 265 mm |
| Magasság | 257 mm |
| Mélység | 160 mm |
| Súly | 1495 gramm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | ABS fa |
| A csatlakozó | 3,5 mm-es dugasz |
| Bemeneti áram | 0,5 A |
| Áramforrás típusa | USB-tápellátás |
| Bemeneti feszültség | 5 V egyenáram |
| Hangkimenet | Sztereó |
| Távirányító | Nem |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Tápcsatlakozó | USB |
| Készülék | Kezdőlap Asztali |
| Hangszórócsatornák | 2.1 |
| Mélysugárzó mérete | 4" |
| Csúcsteljesítmény | 33 Ny |
| Basszus beállítások | Basszusszabályozás / Mélynyomóval együtt |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| RMS | 11 Ny |
| Magassugárzó mérete | 2" |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
MEDIA-TECH Bluetooth Hangszóró BOOMBOX SILVER
Gyártó cikkszám:MT3179
Cikkszám:337656
2 db Raktáron
Ár:
10.190 Ft
WHITE SHARK MOOD Hangszóró, 2.2, 16W, LED, fekete
Gyártó cikkszám:GSP-968B
Cikkszám:322399
5 db Raktáron
Ár:
10.390 Ft
LOGITECH Hangszóró 2.0 - Z150 6W Adapteres, Fehér
Gyártó cikkszám:980-000815
Cikkszám:306248
11 db Raktáron
Ár:
11.190 Ft
WHITE SHARK GBT-888BL DHAK-BL BLUETOOTH HANGSZÓRÓ 5W, TWS, kék, 1200mA
Gyártó cikkszám:WS GBT-888BL
Cikkszám:378468
3 db Raktáron
Ár:
8.990 Ft
BLACKBIRD Bluetooth Hangszóró 5.1, 4W DK-M9, Fekete
Gyártó cikkszám:BH1642
Cikkszám:380191
10 db Raktáron
Ár:
11.290 Ft
WHITE SHARK CONGA BLUETOOTH HANGSZÓRÓ 8W, TWS, fekete, IPX6
Gyártó cikkszám:WS GBT-808B
Cikkszám:328315
8 db Raktáron
Ár:
11.490 Ft
Nedis SPBT2460BK akkumulátoros bluetooth hangszóró 30W, 4 óra játékidő, beépített mikrofon
Gyártó cikkszám:SPBT2460BK
Cikkszám:386745
3 db Raktáron
Ár:
11.690 Ft