Nedis CSPR10020BK PC hangszóró 2.0, 12 W, 3,5mm sztereo jack, USB-ről táplált, hangerőszabályzó
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
3 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: CSPR10020BK
- ChipVilág Cikkszám: 390367
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 100 mm |
| Magasság | 70 mm |
| Mélység | 80 mm |
| Súly | 335 gramm |
| Szín | Fekete ezüst |
| A csatlakozó | 3,5 mm-es dugasz |
| Bemeneti áram | 0,5 A |
| Anyag | Műanyag |
| Áramforrás típusa | USB-tápellátás |
| Bemeneti feszültség | 5 V egyenáram |
| Hangkimenet | Sztereó |
| Hangszórócsatornák | 2.0 |
| Távirányító | Nem |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Tápcsatlakozó | USB |
| RMS | 4 W |
| Basszus beállítások | Nincsenek opciók |
| Csúcsteljesítmény | 12 W |
| Készülék | Hordozható |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
GENIUS 2.0 Hangszóró SP-HF280 3.5mm Jack+ USB 6 Watt Wood
Gyártó cikkszám:SP-HF280 WOOD
Cikkszám:351125
2 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft
GENIUS 2.0 Hangszóró SP-HF180 3.5mm Jack+ USB 6 Watt Wood
Gyártó cikkszám:SP-HF180 WOOD
Cikkszám:278120
16 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
GENIUS 2.0 Hangszóró SP-HF180 3.5mm Jack+ USB 6 Watt Fekete
Gyártó cikkszám:SP-HF180 BLACK
Cikkszám:278119
20 db Raktáron
Ár:
3.290 Ft
HAMA 173131, MULTIMEDIA HANGSZÓRÓ SZTEREÓ "SONIC MOBILE 183"
Gyártó cikkszám:00173131
Cikkszám:391250
6 db Raktáron
Ár:
3.790 Ft
SANDBERG Rádió, Pocket Radio FM for AAA battery
Gyártó cikkszám:421-00
Cikkszám:377022
2 db Raktáron
Ár:
3.890 Ft
WHITE SHARK BEAT RGB Hangszóró, 2.0, 6W, RGB LED
Gyártó cikkszám:GSP-619
Cikkszám:307937
3 db Raktáron
Ár:
4.290 Ft
BLACKBIRD Bluetooth Hangszóró, vezeték nélküli telefontöltés, LED-es, Fehér
Gyártó cikkszám:BH1513
Cikkszám:350602
4 db Raktáron
Ár:
4.390 Ft
ESPERANZA hangszóró, Arco, 2.0, fekete
Gyártó cikkszám:EP119
Cikkszám:312665
12 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft