JBL Go Essential 2 horozható bluetooth hangszóró, IP 67, por és vízálló, 5 óra üzemidő, Pro Sound hangzás, Fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Bluetooth | Van |
| Gyártó | JBL |
-
Elérhetőség:
15 db Raktáron
- Gyártó: Jbl
- Gyártó cikkszám: JBLGOES2BLK
- ChipVilág Cikkszám: 383478
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Hordozható | igen |
| Akkumlátor töltési idő | 2óra |
| Bluetooth | van |
| Méretek (Szé x Ma x Mé) | 86.0 x 71.2 x 31.6mm |
| Minimum frekvencia átvitel | 180 Hz |
| Maximum frekvencia átvitel | 20000 Hz |
| Hangszórók száma | 1 db |
| Tömeg (csomagolás nélkül) | 0.24 kg |
| Hangszóró mérete | 40 mm |
| Hangszóró teljesítménye | 4 Watt |
| Akkumlátor idő | 5óra |
| Működési idő | 5óra |
| Kimeneti teljesítmény | 3,1 W RMS |
| Jel-zaj arány | > 80 dB |
| Bluetooth® verzió | 4.2 |
| Bluetooth® profil | A2DP V1.2, AVRCP V1.5 |
| Bluetooth® adófrekvencia tartomány | 2400 MHz - 2483,5 MHz |
| Bluetooth® adóteljesítmény | ≤ 6 dBm (EIRP) |
| Bluetooth® adó moduláció | GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK |
| USB port | C típusú |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
Nedis NWCTM100BU LAN kábel teszter RJ45, RJ11, BNC és USB AB
Gyártó cikkszám:NWCTM100BU
Cikkszám:378105
2 db Raktáron
Ár:
13.690 Ft
WHITE SHARK GBT-619B IDAKKA-B BLUETOOTH HANGSZÓRÓ 2x5W, TWS, fekete, 2400mA
Gyártó cikkszám:WS GBT-619B
Cikkszám:378463
2 db Raktáron
Ár:
14.090 Ft
MEDIA-TECH Bluetooth Hangszóró FUNBOX mikrofonnal
Gyártó cikkszám:MT3181
Cikkszám:355875
5 db Raktáron
Ár:
13.090 Ft
LOGITECH Hangszóró 2.0 - Z150 6W Adapteres, Fekete
Gyártó cikkszám:980-000814
Cikkszám:158094
16 db Raktáron
Ár:
12.390 Ft
SANDBERG Rádió, Survivor Radio All-in-1 2000
Gyártó cikkszám:421-04
Cikkszám:377027
6 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
WHITE SHARK MOOD Hangszóró, 2.2, 16W, LED, fehér
Gyártó cikkszám:GSP-968W
Cikkszám:322396
2 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft
WHITE SHARK CONGA Bluetooth Hangszóró, 10 W, BT 5.0, Fehér
Gyártó cikkszám:GBT-808W
Cikkszám:317319
2 db Raktáron
Ár:
12.190 Ft