Nedis MICTJ100BK asztali számítógép mikrofon, használható notebook, okostelefon, tablet, csatlakozás 3,5 mm jack
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: MICTJ100BK
- ChipVilág Cikkszám: 384733
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 45 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Mélység | 1980 mm |
| Súly | 133 gramm |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Fém Műanyag |
| Áramforrás típusa | USB-tápellátás |
| Jel-zaj arány | 60 dB |
| Csatlakozási kimenet | 1x 3,5 mm |
| Kábelhossz | 1,80 méter |
| Bemeneti áram | 0,35 A |
| Impedancia | 2200 ohm |
| Irányítottság | Mindenirányú |
| Kapcsolat | Vezetékes |
| Fejhallgató kimenet | Nem |
| Hangnyomásszint | 110 dB |
| Frekvencia karakterisztika | 50 Hz…16 kHz |
| Érzékenység | -30 dB |
| Használt | Notebook Okostelefon Tablet Asztali |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Bemeneti feszültség | 1,5 V egyenáram |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
LENOVO 300 USB-C Wired In-Ear Headphone
Gyártó cikkszám:GXD1J77353
Cikkszám:352926
53 db Raktáron
Ár:
2.690 Ft
HAMA 184139, FÜLHALLGATÓ "INEAR EP" (MIKROFONNAL) SZTEREÓ, FEKETE
Gyártó cikkszám:00184139
Cikkszám:391232
5 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
HAMA 184140, FÜLHALLGATÓ "INEAR EP" (MIKROFONNAL) SZTEREÓ, FEHÉR
Gyártó cikkszám:00184140
Cikkszám:391235
8 db Raktáron
Ár:
2.490 Ft
FURY Fejhallgató RAPTOR Gaming, Mikrofon
Gyártó cikkszám:NFU-1584
Cikkszám:282651
2 db Raktáron
Ár:
2.390 Ft
SANDBERG Fülhallgató, USB-C/A In-Earset with Line-Mic
Gyártó cikkszám:126-50
Cikkszám:377017
2 db Raktáron
Ár:
2.390 Ft
LENOVO 110 Analog In-Ear Headphone
Gyártó cikkszám:GXD1J77354
Cikkszám:352927
90 db Raktáron
Ár:
2.390 Ft
FURY Fejhallgató HELLCAT Gaming, Mikrofon
Gyártó cikkszám:NFU-0863
Cikkszám:254213
4 db Raktáron
Ár:
2.790 Ft
SANDBERG Headphone, Saver MiniJack Headphone Large
Gyártó cikkszám:325-29
Cikkszám:377015
84 db Raktáron
Ár:
2.990 Ft