Nedis MICMJ100BK notebook mikrofon, 3,5mm jack dugó
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
9 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: MICMJ100BK
- ChipVilág Cikkszám: 377737
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírások
| Szélesség | 14 mm |
| Magasság | 79 mm |
| Mélység | 14 mm |
| Súly | 6 g |
| Szín | Fekete |
| Anyag | Műanyag |
| Áramforrás típusa | USB tápellátással |
| Csatlakozási kimenet | 1x 3,5 mm |
| Bemeneti áram | 0,35 A |
| Jel/zaj arány | 50 dB |
| Frekvencia jellemző | 100 Hz…10 kHz |
| Impedancia | 2200 Ohm |
| Hangnyomásszint | 100 dB |
| Irányítottság | Omni-Direkcionális |
| Kapcsolat | Vezetékes |
| Fejhallgató kimenet | Nem |
| Érzékenység | -54 dB |
| Kábel hossza | 0,0 m |
| Használt | Jegyzetfüzet |
| Termékek száma a csomagban | 1 db |
| Bemeneti feszültség | 1,5 V DC |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
MEDIA-TECH Fülhallgató minden USB-C eszközhöz, Mikrofon
Gyártó cikkszám:MT3609K
Cikkszám:355877
4 db Raktáron
Ár:
1.390 Ft
MEDIA-TECH Fejhallgató TURDUS PRO, Mikrofon
Gyártó cikkszám:MT3603
Cikkszám:302506
16 db Raktáron
Ár:
1.390 Ft
GENIUS Fejhallgató HS-200C, 3,5mm Jack
Gyártó cikkszám:HS-200C
Cikkszám:154010
18 db Raktáron
Ár:
1.490 Ft
HAMA 184132, FÜLHALLGATÓ "INEAR EP" SZTEREÓ, FÉNYES, FEHÉR
Gyártó cikkszám:00184132
Cikkszám:391228
9 db Raktáron
Ár:
1.690 Ft
HAMA 184131, FÜLHALLGATÓ "INEAR EP" SZTEREÓ, FÉNYES FEKETE
Gyártó cikkszám:00184131
Cikkszám:391225
4 db Raktáron
Ár:
1.690 Ft
MAXELL Fülhallgató, IN-BAX, fehér, USB-C
Gyártó cikkszám:348595
Cikkszám:391340
8 db Raktáron
Ár:
1.790 Ft
MAXELL Fülhallgató, IN-BAX, fekete, USB-C
Gyártó cikkszám:348594
Cikkszám:391338
5 db Raktáron
Ár:
1.790 Ft
XIAOMI Mi In-Ear Headphones Basic (Silver)
Gyártó cikkszám:ZBW4355TY
Cikkszám:300908
10 db Raktáron
Ár:
1.790 Ft