Nedis HPRF210BK rádiófrekvenciás vezeték nélküli RF fejhallgató, akkumulátoros
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | Nedis |
-
Elérhetőség:
4 db Raktáron
- Gyártó: Nedis
- Gyártó cikkszám: HPRF210BK
- ChipVilág Cikkszám: 380055
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Termékleírás
| Szélesség | 199 mm |
| Magasság | 246 mm |
| Mélység | 145 mm |
| Súly | 520 gramm |
| Szín | Fekete ezüst |
| Anyag | ABS |
| Újratölthető | Igen |
| Maximális adóantenna-nyereség | 0 dBi |
| Illesztőprogram mérete | 40 mm |
| Áramforrás típusa | USB-tápellátás |
| Maximális átviteli teljesítmény | 10 dBm |
| Csatlakozási bemenet | 1x 3,5 mm -es USB-C™ anya |
| Csatlakozási kimenet | 1x 3,5 mm |
| Hálózati adapter kábelhossza | 1,80 méter |
| Elemek mellékelve | Igen |
| Eszköz tápellátási bemeneti csatlakozója(i) | USB-C™ |
| Fejhallgató típusa | Fülre illeszkedő |
| Bemeneti áram | 0,2 A |
| Töltőállomás | Igen |
| Átviteli állomás | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 550 mAh |
| RF jeltartomány (rálátási vonal) | 100 méter |
| Hangátvitel | Digitális hang |
| Támogatott vezeték nélküli technológia | RF |
| Frekvenciaátvitel | 30 Hz - 11 kHz |
| Fejpánt típusa | Önbeálló |
| Maximális akkumulátortöltési idő | 15 óra |
| A csomagban lévő termékek száma | 1 db |
| Maximális akkumulátor-üzemidő | 11 óra |
| Szükséges elemek (tartozék) | 2x AAA/HR03 elem |
| Bemeneti feszültség | 8 V DC |
| Átviteli frekvenciatartomány | 863 - 865 MHz |
| SmartLife | Nem |
| Tápcsatlakozó | USB-C™ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
WHITE SHARK GH-2540W ELEPHANT-W vezetékes gamer fejhallgató mikrofonnal, fehér
Gyártó cikkszám:WS GH-2540W
Cikkszám:384454
3 db Raktáron
Ár:
21.090 Ft
WHITE SHARK GH-2540R ELEPHANT-R vezetékes gamer fejhallgató mikrofonnal, piros
Gyártó cikkszám:WS GH-2540R
Cikkszám:384453
3 db Raktáron
Ár:
21.090 Ft
WHITE SHARK GH-2540B ELEPHANT-B vezetékes gamer fejhallgató mikrofonnal, fekete
Gyártó cikkszám:WS GH-2540B
Cikkszám:384452
2 db Raktáron
Ár:
21.090 Ft
LENOVO IdeaPad H500 Gaming Headset Surround Sound, fekete
Gyártó cikkszám:GXD0T69864
Cikkszám:348955
34 db Raktáron
Ár:
21.190 Ft
JBL T720BTWHT, BT fejhallgató, fehér
Gyártó cikkszám:JBLT720BTWHT
Cikkszám:335373
33 db Raktáron
Ár:
21.290 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - ASTRO A10 Gaming Vezetékes Mikrofon, Fekete/PS (PC, PS5, XBOX Series)
Gyártó cikkszám:939-002057
Cikkszám:359576
2 db Raktáron
Ár:
19.890 Ft
CORSAIR Vezetékes Headset, HS55 Gaming, Ultrakönnyű, Jack dugós, fehér
Gyártó cikkszám:CA-9011261-EU
Cikkszám:348855
14 db Raktáron
Ár:
21.290 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - H390 USB-C Mikrofonos, Fekete
Gyártó cikkszám:981-001576
Cikkszám:385330
17 db Raktáron
Ár:
19.790 Ft