KONIX - UFC 7.1 Fejhallgató Vezetékes Gaming Stereo Mikrofon, Fekete-Piros
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB |
| Gyártó | KONIx |
| Jelleg | Gamer Mikrofonos fejhallgató |
| Kivitel | vezetékes |
| Mely típushoz | PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X, PC, Nintendo |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fekete-piros |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Konix
- Gyártó cikkszám: KX-UFC-PGHR-PC
- ChipVilág Cikkszám: 327917
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Title | UFC 7.1 black and red gaming headset |
| EAN | 3328170289726 |
Characteristics
| Color | Black and Red |
| Width | 210mm |
| Lenght | 240mm |
| Height | 110mm |
| Weight | 0.575kg |
| Content of the box | Gaming Headset |
| Specific characteristics of a product type | Headset |
| Speaker Size | 50mm |
| Sensitivity | 110 dB +/-3db |
| Cable length | 2m |
| Connectivity | USB Plug & Play |
| Compatibility | PS4 PS5 Xbox One Xbox One X Xbox Series S Xbox Series X Switch Switch Lite Switch modele OLED PC – Windows 8 PC – Windows 10 |
| Game chat volume setting | YES |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - G321 Vezeték Nélküli Gaming Mikrofonos , Fehér
Gyártó cikkszám:981-001569
Cikkszám:385190
37 db Raktáron
Ár:
25.290 Ft
HP HYPERX vezetékes gaming fejhallgató Cloud Stinger 2 Core PS4/PS5 - fekete
Gyártó cikkszám:6H9B6AA
Cikkszám:345479
17 db Raktáron
Ár:
24.590 Ft
HP HYPERX vezetékes gaming fejhallgató Cloud Stinger 2 Core - fekete
Gyártó cikkszám:683L9AA
Cikkszám:325147
29 db Raktáron
Ár:
24.590 Ft
JBL Wave Flex 2 (Vezeték nélküli fülhallgató), Fehér
Gyártó cikkszám:JBLWFLEX2WHT
Cikkszám:360302
10 db Raktáron
Ár:
24.390 Ft
WHITE SHARK WSP WGH-2443B GORILLA PRO vez.nélküli gamer fejhallgató + mikr. Fekete
Gyártó cikkszám:WSP WGH-2443B
Cikkszám:362576
4 db Raktáron
Ár:
25.890 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - H650E Vezetékes Stereo Mikrofonos, Fekete
Gyártó cikkszám:981-000519
Cikkszám:289293
11 db Raktáron
Ár:
26.490 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - G335 Gaming Vezetékes, Fekete
Gyártó cikkszám:981-000978
Cikkszám:306495
50 db Raktáron
Ár:
26.490 Ft
Razer fejhallgató BlackShark V2 X PS / RZ04-03241000-R3G1 fekete
Gyártó cikkszám:RZ04-03241000-R3G1
Cikkszám:379613
14 db Raktáron
Ár:
23.490 Ft