KONIX - UFC 2.0 Fejhallgató Vezetékes Gaming Stereo Mikrofon, Fekete-Sárga
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | 3,5mm Jack |
| Gyártó | KONIx |
| Jelleg | Gamer Mikrofonos fejhallgató |
| Kivitel | vezetékes |
| Mely típushoz | PS4, PS5, PC, Xbox One, Xbox Series S/X, Nintendo |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fekete sárga |
-
Elérhetőség:
1 db Raktáron
- Gyártó: Konix
- Gyártó cikkszám: KX-UFC-GHB-UNIV
- ChipVilág Cikkszám: 327916
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Title | UFC black and gold gaming headset |
| EAN | 3328170289719 |
Characteristics
| Color | Black and Gold |
| Width | 210mm |
| Lenght | 240mm |
| Height | 110mm |
| Weight | 0.494kg |
| Content of the box | Gaming Headset |
| Specific characteristics of a product type | Headset |
| Speaker Size | 40mm |
| Sensitivity | 110 dB +/-3db |
| Cable length | 1.5m |
| Connectivity | 3.5mm jack plug |
| Compatibility | PS4 PS5 Xbox One Xbox One X Xbox Series S Xbox Series X Switch Switch Lite Switch OLED model PC – Windows 8 PC – Windows 10 PC – Windows 11 |
| Game chat volume setting | YES |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
White Shark FOX-W, GH-2445W, gamer fejhallgató, mikrofonnal, fehér
Gyártó cikkszám:WS GH-2445W
Cikkszám:380577
1 db Raktáron
Ár:
15.190 Ft
White Shark FOX-B, GH-2445B, gamer fejhallgató, mikrofonnal, fekete
Gyártó cikkszám:WS GH-2445B
Cikkszám:380576
3 db Raktáron
Ár:
15.190 Ft
URAGE by HAMA 186065, GAMING HEADSET "URAGE SOUNDZ 710", 7.1 FEKETE (PC,PS)
Gyártó cikkszám:00186065
Cikkszám:382572
10 db Raktáron
Ár:
15.090 Ft
SANDBERG Headset mikrofonnal, USB+RJ9/11 Headset Pro Stereo
Gyártó cikkszám:126-30
Cikkszám:311180
7 db Raktáron
Ár:
14.890 Ft
WHITE SHARK WILDCAT GH-2041 gamer fejhallgató mikrofonnal
Gyártó cikkszám:WS GH-2041
Cikkszám:303266
3 db Raktáron
Ár:
16.690 Ft
JBL T135BT WHT, vezeték nélküli fülhallgató, fehér, Bluetooth, 16 óra üzemidő, JBL Pure Bass,
Gyártó cikkszám:JBLT135BTWHT
Cikkszám:385264
7 db Raktáron
Ár:
16.790 Ft
JBL Tune 520BT (vezeték nélküli fejhallgató), Fekete
Gyártó cikkszám:JBLT520BTBLKEU
Cikkszám:342566
41 db Raktáron
Ár:
16.790 Ft
JBL T135BT BLK, vezeték nélküli fülhallgató, fekete, Bluetooth, 25 óra üzemidő, JBL Pure Bass, kihangosítás
Gyártó cikkszám:JBLT135BTBLK
Cikkszám:385263
25 db Raktáron
Ár:
16.790 Ft