JABRA Fejhallgató - Evolve2 75 MS Stereo USB-C + Bluetooth Vezeték Nélküli, Mikrofon
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | bluetooth |
| Gyártó | JABRA |
| Jelleg | Fejhallgató |
| Kivitel | vezeték nélküli |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Jabra
- Gyártó cikkszám: 27599-999-899
- ChipVilág Cikkszám: 334159
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 84 dB |
| Névleges impedancia | 16 Ohm |
| Mikrofon | Van |
| Hangerőszabályzó | Nincs |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
JABRA Fejhallgató - Evolve2 75 MS Stereo Vezeték Nélküli, Mikrofon
Gyártó cikkszám:27599-999-999
Cikkszám:316348
3 db Raktáron
Ár:
105.990 Ft
JABRA Fülhallgató - Evolve 2 Buds UC Vezeték Nélküli, Mikrofon
Gyártó cikkszám:20797-989-999
Cikkszám:360764
4 db Raktáron
Ár:
114.990 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Cloud Alpha - fekete/piros
Gyártó cikkszám:4P5D4AA
Cikkszám:318533
52 db Raktáron
Ár:
98.790 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 Flex MS Stereo Vezetékes USB-A, Mikrofon
Gyártó cikkszám:26699-999-989
Cikkszám:354098
5 db Raktáron
Ár:
95.990 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 MS Teams Stereo Bluetooth Vezeték Nélküli, Mikrofon + Töltő állomás
Gyártó cikkszám:26599-999-989
Cikkszám:312108
3 db Raktáron
Ár:
93.390 Ft
JABRA Fülhallgató - Evolve 2 Buds MS Vezeték Nélküli, Mikrofon
Gyártó cikkszám:20797-999-989
Cikkszám:360765
2 db Raktáron
Ár:
127.990 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Cloud Alpha 2 - fekete/piros
Gyártó cikkszám:AJ5C7AA
Cikkszám:385406
12 db Raktáron
Ár:
128.990 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 Flex MS Stereo, USB-A, Mikrofon
Gyártó cikkszám:26699-999-999
Cikkszám:349452
12 db Raktáron
Ár:
87.490 Ft