JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 MS Stereo Bluetooth, USB-C Vezeték Nélküli, Mikrofon
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | Bluetooth, USB-C |
| Gyártó | JABRA |
| Kivitel | vezeték nélküli |
-
Elérhetőség:
2 db Raktáron
- Gyártó: Jabra
- Gyártó cikkszám: 26599-999-899
- ChipVilág Cikkszám: 325128
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Fülhallgató típusa | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 117 dB |
| Hangerőszabályzó | Nincs |
| Tömeg | 99 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
JBL TOUR ONE M2BLK, zajszűrős bluetooth fejhallgató mikrofonnal, fekete
Gyártó cikkszám:JBLTOURONEM2BLK
Cikkszám:394032
10 db Raktáron
Ár:
73.290 Ft
DELL Alienware Tri-Mode Wireless Gaming fejhallgató AW725H - Dark Side of the Moon
Gyártó cikkszám:545-BBFW
Cikkszám:386232
4 db Raktáron
Ár:
71.890 Ft
DELL Alienware Tri-Mode Wireless Gaming fejhallgató AW725H - Lunar Light
Gyártó cikkszám:545-BBFV
Cikkszám:380882
3 db Raktáron
Ár:
71.890 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 MS Stereo Bluetooth Vezeték Nélküli, Mikrofon
Gyártó cikkszám:26599-999-999
Cikkszám:334156
4 db Raktáron
Ár:
71.290 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 MS Mono Bluetooth Vezeték Nélküli, Mikrofon
Gyártó cikkszám:26599-899-999
Cikkszám:312106
4 db Raktáron
Ár:
78.690 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 UC Stereo USB-C Bluetooth Vezeték Nélküli, Mikrofon
Gyártó cikkszám:26599-989-899
Cikkszám:312113
9 db Raktáron
Ár:
79.490 Ft
JBL Quantum 810 Wireless (Vezeték nélküli, gaming fejhallgató aktív zajszűréssel és Bluetooth funkcióval), Fekete
Gyártó cikkszám:JBLQ810WLBLK
Cikkszám:326218
4 db Raktáron
Ár:
79.990 Ft
CORSAIR Vezetékes/Vezeték Nélküli Headset, VIRTUOSO RGB WIRELESS XT, Dolby Atmos, fekete
Gyártó cikkszám:CA-9011188-EU
Cikkszám:335505
3 db Raktáron
Ár:
82.190 Ft