JABRA Fejhallgató - Evolve2 40 SE MS Teams Stereo Vezetékes USB-C, Mikrofon
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB-C |
| Gyártó | JABRA |
| Jelleg | Fejhallgató |
| Kivitel | vezetékes |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
5 db Raktáron
- Gyártó: Jabra
- Gyártó cikkszám: 24189-999-899
- ChipVilág Cikkszám: 344636
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Fülhallgató típusa | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezetékes |
| Csatlakozás | USB-C |
| Min. frekvencia | 20 Hz |
| Max. frekvencia | 20000 Hz |
| Érzékenység | 117 dB |
| Kábelhossz | 120 cm |
| Hangerőszabályzó | Nincs |
| Tömeg | 188 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
CORSAIR Vezeték Nélküli Headset, HS55 WIRELESS Gaming, 7.1 Hangzás, fekete
Gyártó cikkszám:CA-9011280-EU
Cikkszám:335512
31 db Raktáron
Ár:
39.990 Ft
HP HYPERX vezetékes gaming fejhallgató Cloud III - fehér/rózsaszín
Gyártó cikkszám:9W1Q4AA
Cikkszám:381874
14 db Raktáron
Ár:
42.990 Ft
HP HYPERX vezetékes gaming fejhallgató Cloud III - fekete
Gyártó cikkszám:727A8AA
Cikkszám:335655
100 db Raktáron
Ár:
42.990 Ft
HP HYPERX vezetékes gaming fejhallgató Cloud Alpha - fekete/piros
Gyártó cikkszám:4P5L1AM#ABB
Cikkszám:312216
79 db Raktáron
Ár:
42.990 Ft
HP HYPERX vezetékes gaming fejhallgató Cloud III - fekete/piros
Gyártó cikkszám:727A9AA
Cikkszám:335656
100 db Raktáron
Ár:
42.990 Ft
ANKER Vezeték Nélküli Fülhallgató, Soundcore Liberty 5, kék - A3957G31
Gyártó cikkszám:A3957G31
Cikkszám:380280
1 db Raktáron
Ár:
38.090 Ft
ANKER Vezeték Nélküli Fülhallgató, Soundcore Liberty 4 Pro, fekete - A3954G11
Gyártó cikkszám:A3954G11
Cikkszám:359490
6 db Raktáron
Ár:
44.990 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - G325 Lightspeed Vezeték Nélküli Gaming Mikrofonos, Lila
Gyártó cikkszám:981-001538
Cikkszám:390621
9 db Raktáron
Ár:
37.690 Ft