HP HYPERX vezetékes gaming fülhallgató Cloud Earbuds II - piros
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | 3,5 Jack |
| Gyártó | HP HYPERX |
| Jelleg | fülhallgató |
| Kivitel | vezetékes |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Vörös |
-
Elérhetőség:
1 db Raktáron
- Gyártó: Hp hyperx
- Gyártó cikkszám: 705L8AA
- ChipVilág Cikkszám: 340637
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Vezeték nélküli gamer headset, leválasztható mikrofon, vezeték nélküli hardverkulcs, USB-C – USB-A adapter, gyorskalauz. |
| Akkumulátor típusa | Újratölthető lítium-polimer |
| Akkumulátor üzemideje | 120 óra |
| Audiokapcsolat | Vezeték nélküli USB |
| Beépített virtuális térhangzás | DTS fejhallgató:X |
| Bitmélység | 16 bites, 24 bites |
| Csatlakoztatási lehetőségek | PC; PS4; PS5; Nintendo Switch |
| Elem | Elektret kondenzátormikrofon. |
| Érzékenység (fejhallgató) | 111,94 dBSPL/mW 1 kHz-en. |
| Érzékenység (mikrofon) | -21,5 dBV (0 dB = 1 V/Pa 1 kHz-en) |
| Frekvenciaválasz (fejhallgató) | 10 Hz–21 kHz |
| Hangvezérlők | Beépített hangvezérlők |
| Hardverkompatibilitás | PC, PS5, PS4, Nintendo Switch |
| Helyigény | Fület körülvevő, zárt kialakítású (fekete). |
| Illesztőprogram | Dinamikus, 53 mm-es, neodímium mágnesekkel |
| Impedancia | 64 Ω |
| Jótállás | 2 év |
| Kábel típusa | USB-töltőkábel |
| Kábelhossz | 0,5 m |
| Keret típusa | Acél, alumínium |
| Mintavételi gyakoriság | 48 kHz, 96 kHz |
| Poláris minta | Egyirányú, zajszűrő. |
| Regisztráció szükséges | No |
| Szín | Fekete-piros |
| Teljes harmonikus torzítás | < 2% |
| Termék teljes neve és specifikációja | HyperX Cloud III Wireless – Gaming headset for PC, PS5, PS4, up to 120-hour Battery, 2.4GHz Wireless, 53mm angled drivers, Memory foam, Durable Frame, 10mm microphone, Black-Red. |
| Töltési idő | 4,5 óra |
| UNSPSC kód | 52161514 |
| Vezeték nélküli hatókör | Legfeljebb 20 méter |
| Vezeték nélküli kapcsolat típusa | 2,4 GHz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HP HYPERX vezetékes gaming fülhallgató Cloud Earbuds II - fekete
Gyártó cikkszám:70N24AA
Cikkszám:337369
3 db Raktáron
Ár:
19.690 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - H390 USB-C Mikrofonos, Fekete
Gyártó cikkszám:981-001576
Cikkszám:385330
17 db Raktáron
Ár:
19.790 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - ASTRO A10 Gaming Vezetékes Mikrofon, Fekete/PS (PC, PS5, XBOX Series)
Gyártó cikkszám:939-002057
Cikkszám:359576
2 db Raktáron
Ár:
19.890 Ft
WHITE SHARK FALCON-W, GH-2441W, vezeték nélküli gamer fejhallgató, fehér
Gyártó cikkszám:WS WGH-2441W
Cikkszám:356861
1 db Raktáron
Ár:
19.290 Ft
ASUS Fejhallgató TUF GAMING H1 GEN II
Gyártó cikkszám:A302 TUF H1 GEN II HEADSET
Cikkszám:376962
2 db Raktáron
Ár:
18.990 Ft
Nedis HPRF210BK rádiófrekvenciás vezeték nélküli RF fejhallgató, akkumulátoros
Gyártó cikkszám:HPRF210BK
Cikkszám:380055
4 db Raktáron
Ár:
20.590 Ft
SANDBERG Fejhallgató mikrofonnal, Bluetooth Headset ANC FlexMic
Gyártó cikkszám:126-36
Cikkszám:322421
12 db Raktáron
Ár:
18.290 Ft
WHITE SHARK GH-2540W ELEPHANT-W vezetékes gamer fejhallgató mikrofonnal, fehér
Gyártó cikkszám:WS GH-2540W
Cikkszám:384454
3 db Raktáron
Ár:
21.090 Ft