HP HYPERX vezetékes gaming fejhallgató Cloud Stinger 2 Core - fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | 3,5 Jack |
| Gyártó | HP HYPERX |
| Jelleg | GAMING HEADSET |
| Kivitel | vezetékes |
| Mely típushoz | Windows |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
29 db Raktáron
- Gyártó: Hp hyperx
- Gyártó cikkszám: 683L9AA
- ChipVilág Cikkszám: 325147
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Gamer headset, számítógéphez használható hosszabbítókábel, DTS Headphone:X (2 évig érvényes aktiváló kóddal), gyorskalauz |
| Audiokapcsolat | Vezetékes 3,5 mm-es (4 pólusú CTIA) |
| Beépített virtuális térhangzás | DTS fejhallgató:X |
| Csatlakoztatási lehetőségek | PC |
| Elem | Elektret kondenzátormikrofon |
| Érzékenység (fejhallgató) | 95 dBSPL/mW 1 kHz-en |
| Érzékenység (mikrofon) | -40,5 dBV (1 V/Pa 1 kHz-en) |
| Frekvenciaválasz (fejhallgató) | 10 Hz – 25 kHz |
| Hangvezérlők | Beépített hangvezérlők |
| Hardverkompatibilitás | PC |
| Helyigény | Fület körülvevő, zárt kialakítás |
| Illesztőprogram | Dinamikus, 40 mm-es, neodímium mágnesekkel |
| Impedancia | 32,5 O |
| Jótállás | 2 év |
| Kábel típusa | headsetkábel (2,0 mm), elosztókábel számítógéphez (3,5 mm) |
| Kábelhossz | 2 m, headsetkábel (2,0 mm), 15 cm elosztókábel számítógéphez (1,5 mm) |
| Keret típusa | Műanyag |
| Poláris minta | Kétirányú, zajszűrő |
| Regisztráció szükséges | No |
| Szín | Fekete |
| Teljes harmonikus torzítás | = 2% |
| Termék teljes neve és specifikációja | HyperX Cloud Stinger 2 Core – Essential PC Gaming headset, Lightweight over-ear headset with mic, Swivel-to-mute function, 40mm drivers |
| UNSPSC kód | 52161514 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
HP HYPERX vezetékes gaming fejhallgató Cloud Stinger 2 Core PS4/PS5 - fekete
Gyártó cikkszám:6H9B6AA
Cikkszám:345479
17 db Raktáron
Ár:
24.590 Ft
JBL Wave Flex 2 (Vezeték nélküli fülhallgató), Fehér
Gyártó cikkszám:JBLWFLEX2WHT
Cikkszám:360302
10 db Raktáron
Ár:
24.390 Ft
KONIX - UFC 7.1 Fejhallgató Vezetékes Gaming Stereo Mikrofon, Fekete-Piros
Gyártó cikkszám:KX-UFC-PGHR-PC
Cikkszám:327917
2 db Raktáron
Ár:
25.090 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - G321 Vezeték Nélküli Gaming Mikrofonos , Fehér
Gyártó cikkszám:981-001569
Cikkszám:385190
37 db Raktáron
Ár:
25.290 Ft
Razer fejhallgató BlackShark V2 X PS / RZ04-03241000-R3G1 fekete
Gyártó cikkszám:RZ04-03241000-R3G1
Cikkszám:379613
14 db Raktáron
Ár:
23.490 Ft
LOGITECH Fejhallgató 7.1 - G432 Vezetékes Gaming Mikrofonos , Fekete
Gyártó cikkszám:981-000770
Cikkszám:287729
29 db Raktáron
Ár:
23.390 Ft
WHITE SHARK WSP WGH-2443B GORILLA PRO vez.nélküli gamer fejhallgató + mikr. Fekete
Gyártó cikkszám:WSP WGH-2443B
Cikkszám:362576
4 db Raktáron
Ár:
25.890 Ft
CORSAIR Vezetékes Headset, HS55 Gaming, Ultrakönnyű, Jack dugós, fekete
Gyártó cikkszám:CA-9011260-EU
Cikkszám:348854
33 db Raktáron
Ár:
22.890 Ft