HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Cloud Stinger Core PS4/PS5 - fehér/kék
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB |
| Gyártó | HP HYPERX |
| Jelleg | GAMING HEADSET |
| Kivitel | vezetékes |
| Mely típushoz | PS4/PS5 |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fehér-kék |
-
Elérhetőség:
70 db Raktáron
- Gyártó: Hp hyperx
- Gyártó cikkszám: 4P5J1AA
- ChipVilág Cikkszám: 312203
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Gaming headset, vezeték nélküli USB-adapter, USB-töltőkábel, gyorskalauz |
| A kapcsolat típusa | Vezeték nélküli USB |
| Akkumulátor típusa | Újratölthető lítium-polimer |
| Akkumulátor üzemideje | 17 óra |
| Bitmélység | 16 bites |
| Csatlakoztatási lehetőségek | PC; PS4; PS5 |
| Elem | Elektret kondenzátormikrofon |
| Érzékenység (fejhallgató) | 95,5 dBSPL, 1 mW 1 kHz-en |
| Érzékenység (mikrofon) | –40 dBV (1 V/Pa 1 kHz-en) |
| Frekvenciaválasz (fejhallgató) | 10 Hz–21 kHz |
| Hangvezérlők | Beépített hangvezérlők |
| Hardverkompatibilitás | PS5™, PS4™ |
| Helyigény | Fület körülvevő, zárt kialakítás |
| Illesztőprogram | Dinamikus, 40 mm-es, neodímium mágnesekkel |
| Impedancia | 16 O |
| Jótállás | 2 év |
| Kábel típusa | USB-töltőkábel |
| Kábelhossz | 0,5 m |
| Keret típusa | Acélcsúszkák |
| Mintavételi gyakoriság | 44,1 kHz, 48 kHz |
| Poláris minta | Egyirányú, zajszűrő |
| Regisztráció szükséges | No |
| Szín | Fehér-kék |
| Teljes harmonikus torzítás | < 2% |
| Termék teljes neve és specifikációja | HyperX Cloud Stinger Core - Wireless Gaming Headset, for PS5 & PS4, Lightweight comfort, Durable Steel Sliders, Noise-canceling mic |
| Töltési idő | 3 óra |
| UNSPSC kód | 52161514 |
| Vezeték nélküli hatókör | Legfeljebb 12 méter (szabadtéren) |
| Vezeték nélküli kapcsolat típusa | 2.4 GHz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
JABRA Fejhallgató - Evolve2 30 SE MS Stereo Vezetékes USB, Mikrofon
Gyártó cikkszám:23189-999-979
Cikkszám:339114
26 db Raktáron
Ár:
36.590 Ft
JBL Tune Beam 2 TWS Bluetooth fülfallgató mikrofonnal, USB-C, 100dB, In-Ear, 16 ohm, tölthető 2 óra, 65 mAh, fekete
Gyártó cikkszám:JBLTBEAM2BLK
Cikkszám:383172
23 db Raktáron
Ár:
36.590 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - Zone Vibe 100 Vezeték Nélküli Mikrofon Bluetooth, Grafitszürke
Gyártó cikkszám:981-001213
Cikkszám:326540
27 db Raktáron
Ár:
36.190 Ft
DELL Fejhallgató Alienware Gaming - AW520H, Dark Side of the Moon
Gyártó cikkszám:545-BBFH
Cikkszám:344552
2 db Raktáron
Ár:
37.190 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - Zone Wired MS Mikrofonos, Grafitszürke
Gyártó cikkszám:981-000870
Cikkszám:293098
55 db Raktáron
Ár:
35.790 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - G535 Lightspeed Vezeték Nélküli Gaming Mikrofonos , Fekete-mintás
Gyártó cikkszám:981-000972
Cikkszám:337426
33 db Raktáron
Ár:
35.690 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - G325 Lightspeed Vezeték Nélküli Gaming Mikrofonos, Fehér
Gyártó cikkszám:981-001531
Cikkszám:390620
19 db Raktáron
Ár:
37.490 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - G325 Lightspeed Vezeték Nélküli Gaming Mikrofonos, Fekete
Gyártó cikkszám:981-001524
Cikkszám:390619
45 db Raktáron
Ár:
37.490 Ft