HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Cloud Stinger 2 Core - fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB |
| Gyártó | HP HYPERX |
| Jelleg | headset |
| Kivitel | vezetékes |
| Mely típushoz | Windows |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
5 db Raktáron
- Gyártó: Hp hyperx
- Gyártó cikkszám: 676A2AA
- ChipVilág Cikkszám: 328555
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Vezeték nélküli gamer headset, USB-töltőkábel, vezeték nélküli USB-adapter, gyorskalauz |
| Akkumulátor típusa | Újratölthető lítium-polimer |
| Akkumulátor üzemideje | 20 óra |
| Audiokapcsolat | Vezeték nélküli USB |
| Beépített virtuális térhangzás | DTS fejhallgató:X |
| Bitmélység | 16 bites |
| Csatlakoztatási lehetőségek | PC |
| Elem | Elektret kondenzátormikrofon |
| Érzékenység (fejhallgató) | 104,5 dBSPL/mW 1 kHz-en |
| Érzékenység (mikrofon) | -12 dBFS/Pa 1 kHz-en |
| Frekvenciaválasz (fejhallgató) | 10 Hz – 20,2 kHz |
| Hangvezérlők | Beépített hangvezérlők |
| Hardverkompatibilitás | PC |
| Helyigény | Zárt hátlap |
| Illesztőprogram | Dinamikus, 50 mm-es, neodímium mágnesekkel |
| Impedancia | 32O |
| Jótállás | 2 év |
| Kábel típusa | USB-töltőkábel |
| Kábelhossz | 0,5 m-es töltőkábel |
| Keret típusa | Műanyag |
| Mintavételi gyakoriság | 48 kHz |
| Poláris minta | Kétirányú, zajszűrő |
| Regisztráció szükséges | No |
| Szín | Fekete |
| Teljes harmonikus torzítás | ?2% |
| Termék teljes neve és specifikációja | HyperX Cloud Stinger 2 - Wireless Gaming Headset – Compatible with PC. Noise-cancelling Swivel-to-mute Microphone, Comfortable Memory Foam, UP to 20 hours of battery life |
| Töltési idő | 3,5 óra |
| UNSPSC kód | 52161514 |
| Vezeték nélküli hatókör | Akár 20 m |
| Vezeték nélküli kapcsolat típusa | 2.4 GHz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
JABRA Fejhallgató - Evolve2 50 MS Teams Mono Vezetékes USB-A, Mikrofon
Gyártó cikkszám:25089-899-999
Cikkszám:360772
5 db Raktáron
Ár:
51.990 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 50 MS Teams Mono Vezetékes USB-C, Mikrofon
Gyártó cikkszám:25089-899-899
Cikkszám:360771
5 db Raktáron
Ár:
51.990 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 55 MS Teams Stereo Bluetooth Vezeték Nélküli, Mikrofon
Gyártó cikkszám:25599-999-999
Cikkszám:354097
9 db Raktáron
Ár:
51.990 Ft
JBL Live Buds 3 (Vezeték nélküli fülhallgató), ezüst
Gyártó cikkszám:JBLLIVEBUDS3SIL
Cikkszám:386948
30 db Raktáron
Ár:
49.390 Ft
ANKER Vezeték Nélküli Fejhallgató, Soundcore Q45, Aktív Zajszűrő, fehér - A3040G21
Gyártó cikkszám:A3040G21
Cikkszám:325299
3 db Raktáron
Ár:
54.090 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - G522 Lightspeed Vezeték Nélküli Gaming Mikrofonos Bluetooth, Fekete
Gyártó cikkszám:981-001544
Cikkszám:391990
3 db Raktáron
Ár:
54.490 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Flight 2 - fehér
Gyártó cikkszám:B5VC5AA
Cikkszám:390767
29 db Raktáron
Ár:
55.890 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Flight 2 - fekete
Gyártó cikkszám:B5VC4AA
Cikkszám:390766
53 db Raktáron
Ár:
55.890 Ft