HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Cloud Alpha - fekete/piros
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | USB |
| Gyártó | HP HYPERX |
| Jelleg | headset |
| Kivitel | vezetékes |
| Mely típushoz | Windows |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fekete-piros |
-
Elérhetőség:
52 db Raktáron
- Gyártó: Hp hyperx
- Gyártó cikkszám: 4P5D4AA
- ChipVilág Cikkszám: 318533
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Vezeték nélküli Gaming headset, vezeték nélküli USB-adapter, USB-töltőkábel, leválasztható mikrofon, zajszűrő, gyorskalauz |
| Akkumulátor típusa | Újratölthető lítium-polimer |
| Akkumulátor üzemideje | Akár 300 óra |
| Audiokapcsolat | Vezeték nélküli USB |
| Beépített virtuális térhangzás | DTS fejhallgató:X |
| Bitmélység | 24 bites |
| Csatlakoztatási lehetőségek | PC |
| Elem | Elektret kondenzátormikrofon |
| Érzékenység (fejhallgató) | 103 dBSPL/mW 1 kHz-en |
| Érzékenység (mikrofon) | –15 dBFS/Pa 1 kHz-en |
| Frekvenciaválasz (fejhallgató) | 15 Hz – 21 kHz |
| Hangvezérlők | Beépített hangvezérlők |
| Hardverkompatibilitás | PC |
| Helyigény | Fület körülvevő, zárt kialakítás |
| Illesztőprogram | Dinamikus, 50 mm-es, neodímium mágnesekkel |
| Impedancia | 62 O |
| Jótállás | 2 év |
| Kábel típusa | USB-töltőkábel |
| Kábelhossz | 0,5 m |
| Keret típusa | Alumínium |
| Mintavételi gyakoriság | 48 kHz |
| Poláris minta | Kétirányú, zajszűrő |
| Regisztráció szükséges | No |
| Szín | Fekete-piros |
| Teljes harmonikus torzítás | = 2% |
| Termék teljes neve és specifikációja | HyperX Cloud Alpha Wireless - Gaming Headset for PC, 300-hour battery life, DTS Headphone:X Spatial Audio, Memory foam, Dual Chamber Drivers, Noise-canceling mic, Durable aluminum frame |
| Töltési idő | 4,5 óra |
| UNSPSC kód | 52161514 |
| Vezeték nélküli hatókör | Legfeljebb 20 méter |
| Vezeték nélküli kapcsolat típusa | 2,4 GHz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 Flex MS Stereo Vezetékes USB-A, Mikrofon
Gyártó cikkszám:26699-999-989
Cikkszám:354098
5 db Raktáron
Ár:
95.990 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 MS Teams Stereo Bluetooth Vezeték Nélküli, Mikrofon + Töltő állomás
Gyártó cikkszám:26599-999-989
Cikkszám:312108
3 db Raktáron
Ár:
93.390 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 75 MS Stereo Vezeték Nélküli, Mikrofon
Gyártó cikkszám:27599-999-999
Cikkszám:316348
3 db Raktáron
Ár:
105.990 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 75 MS Stereo USB-C + Bluetooth Vezeték Nélküli, Mikrofon
Gyártó cikkszám:27599-999-899
Cikkszám:334159
2 db Raktáron
Ár:
108.990 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 Flex MS Stereo, USB-A, Mikrofon
Gyártó cikkszám:26699-999-999
Cikkszám:349452
12 db Raktáron
Ár:
87.490 Ft
LOGITECH Fejhallgató - Pro X 2 Lightspeed Gaming Vezeték Nélküli Mikrofonos, Fehér
Gyártó cikkszám:981-001269
Cikkszám:379544
24 db Raktáron
Ár:
85.490 Ft
ASUS Fejhallgató ROG DELTA II
Gyártó cikkszám:A701 ROG DELTA II/BLK
Cikkszám:376960
2 db Raktáron
Ár:
83.290 Ft