HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Cloud Alpha 2 - fekete/piros
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Gyártó | HP HYPERX |
| Kivitel | vezeték nélküli |
| Mely típushoz | PC; Mobile; PlayStation; Nintendo Switch; Mac |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fekete-piros |
-
Elérhetőség:
12 db Raktáron
- Gyártó: Hp hyperx
- Gyártó cikkszám: AJ5C7AA
- ChipVilág Cikkszám: 385406
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| A doboz tartalma | Vezeték nélküli gamer headset, bázisállomás, leválasztható mikrofon, USB-C–USB-C kábelek, USB-C–USB-A adapter, 3,5 mm-es headset hangkábel, gyorskalauz |
| A kapcsolat típusa | 3,5 mm |
| Akkumulátor típusa | Újratölthető lítiumion-polimer |
| Akkumulátor üzemideje | Akár 250 óra |
| Anyagtípus elemhez | FERT |
| Audiokapcsolat | Vezeték nélküli USB Type-C; Bluetooth®; 3,5 mm-es headset hangkábel |
| Beépített mikrofon érzékenysége | -40 dBV (0 dB = 1 V/ Pa, 1 kHz) |
| Beépített mikrofon frekvenciaválasza | 100 Hz – 10 kHz |
| Beépített mikrofon poláris mintája | Mindenirányú |
| Beépített mikrofonelem | MEMS |
| Bitmélység | 16 bites; 24 bites |
| Bluetooth-verzió | 5,2 |
| Csatlakoztatási lehetőségek | PC; Mobile; PlayStation; Nintendo Switch; Mac |
| Érzékenység (fejhallgató) | 96 dB SPL/mW 1 kHz-en |
| Frekvenciaválasz (fejhallgató) | 20 Hz – 20 kHz |
| Gémmikrofon érzékenysége | -42 dBV (0 dB = 1 V/ Pa, 1 kHz) |
| Gémmikrofon poláris mintája | Egyirányú |
| Gémmikrofonelem | Elektret kondenzátormikrofon |
| Hangvezérlők | Hangerő; többfunkciós gomb; mikrofon némítása/mikrofon figyelése; vezeték nélküli mód kapcsoló |
| Hardverkompatibilitás | PC, PS5, PS4, Switch, Mac, Mobil, Xbox (csak 3,5 mm-es kapcsolattal) |
| Helyigény | Fülre helyezhető (fület körülvevő); zárt hátlap |
| Illesztőprogram típusa | Dinamikus, 53 mm |
| Impedancia | 64 Ω |
| Jótállás | 2 év |
| Kábel típusa | USB-C–USB-A kábel, (0,5 m) USB-C–USB-A kábel, (1,5 m) 3,5 mm-es headset hangkábel |
| Kábelhossz | 1,5 m |
| Keret típusa | Rozsdamentes acél; alumínium villák |
| Mikrofon típusa | Karos mikrofon; Beépített (fülön) |
| Mintavételi gyakoriság | 96 kHz; 48 kHz (sztereó és 7.1-es térhangzás) |
| Regisztráció szükséges | No |
| Származási ország | Kína |
| Szín | Fekete |
| Támogatott Bluetooth-kodekek | SBC; MPEG-2; AAC-LC |
| Támogatott Bluetooth-profilok | A2DP; AVCTP; AVRCP; RFCOMM; GAVDP; HFP; SPP; IOPT; DID; HSP |
| Teljes harmonikus torzítás | = 2% |
| Termékbiztonság | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Töltési idő | 6 óra |
| Tömeg | Headset: 345 g; Bázisállomás: 178 g; Karos mikrofon: 12 g. |
| UNSPSC kód | 52161514 |
| Vezeték nélküli hatókör | Max. 20 m |
| Vezeték nélküli kapcsolat típusa | Bluetooth® |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
JABRA Fülhallgató - Evolve 2 Buds MS Vezeték Nélküli, Mikrofon
Gyártó cikkszám:20797-999-989
Cikkszám:360765
2 db Raktáron
Ár:
127.990 Ft
JABRA Fülhallgató - Evolve 2 Buds UC Vezeték Nélküli, Mikrofon
Gyártó cikkszám:20797-989-999
Cikkszám:360764
4 db Raktáron
Ár:
114.990 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 75 MS Stereo USB-C + Bluetooth Vezeték Nélküli, Mikrofon
Gyártó cikkszám:27599-999-899
Cikkszám:334159
2 db Raktáron
Ár:
108.990 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 75 MS Stereo Vezeték Nélküli, Mikrofon
Gyártó cikkszám:27599-999-999
Cikkszám:316348
3 db Raktáron
Ár:
105.990 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 85 MS Stereo Bluetooth Vezeték Nélküli, Mikrofon
Gyártó cikkszám:28599-999-999
Cikkszám:349453
5 db Raktáron
Ár:
157.990 Ft
HP HYPERX vezeték nélküli gaming fejhallgató Cloud Alpha - fekete/piros
Gyártó cikkszám:4P5D4AA
Cikkszám:318533
52 db Raktáron
Ár:
98.790 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 Flex MS Stereo Vezetékes USB-A, Mikrofon
Gyártó cikkszám:26699-999-989
Cikkszám:354098
5 db Raktáron
Ár:
95.990 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 MS Teams Stereo Bluetooth Vezeték Nélküli, Mikrofon + Töltő állomás
Gyártó cikkszám:26599-999-989
Cikkszám:312108
3 db Raktáron
Ár:
93.390 Ft