CORSAIR Vezetékes/Vezeték Nélküli Headset, VIRTUOSO RGB WIRELESS XT, Dolby Atmos, fekete
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | wireless |
| Gyártó | CORSAIR |
| Jelleg | headset |
| Kivitel | vezeték nélküli |
| Mely típushoz | PC, Mac, PS5, PS4, Mobile Devices |
| Mikrofon. | Igen |
| Szín | Fekete |
-
Elérhetőség:
3 db Raktáron
- Gyártó: Corsair
- Gyártó cikkszám: CA-9011188-EU
- ChipVilág Cikkszám: 335505
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Audio Compatibility | PC, Mac, PS5, PS4, Mobile Devices |
|---|---|
| Headphone Frequency Response | 20Hz - 40 kHz |
| Headphone Battery Life | Up to 15 hours |
| Headphone Sensitivity | 109dB (+/-3dB) |
| Headphone Wireless Range | Up to 60ft |
| Headphone Type | Wireless and Bluetooth |
| Headphone Drivers | 50mm |
| Impedance | 32 Ohms @ 2.5 kHz |
| Memory Type | USB WIRELESS RECEIVER |
| Microphone Type | Omni-directional |
| Microphone Impedance | 2.0k Ohms |
| Microphone Frequency Response | 100Hz to 10kHz |
| Microphone Sensitivity | -42dB (+/-2dB) |
|---|---|
| Battery Type | YES |
| Color | BLACK |
| Audio | Dolby Atmos |
| Lighting | RGB |
| Model | VIRTUOSO WIRELESS XT |
| Audio CUE Software | Yes |
| Surround Sound | Yes |
| Cable Length | N/A |
| Detachable Microphone | Yes |
| Interface | USB WIRELESS RECEIVER |
| Weight | 1.14 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ASUS Fejhallgató ROG DELTA II
Gyártó cikkszám:A701 ROG DELTA II/BLK
Cikkszám:376960
2 db Raktáron
Ár:
83.290 Ft
JBL Quantum 810 Wireless (Vezeték nélküli, gaming fejhallgató aktív zajszűréssel és Bluetooth funkcióval), Fekete
Gyártó cikkszám:JBLQ810WLBLK
Cikkszám:326218
4 db Raktáron
Ár:
79.990 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 UC Stereo USB-C Bluetooth Vezeték Nélküli, Mikrofon
Gyártó cikkszám:26599-989-899
Cikkszám:312113
9 db Raktáron
Ár:
79.490 Ft
LOGITECH Fejhallgató - Pro X 2 Lightspeed Gaming Vezeték Nélküli Mikrofonos, Fehér
Gyártó cikkszám:981-001269
Cikkszám:379544
24 db Raktáron
Ár:
85.490 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 MS Mono Bluetooth Vezeték Nélküli, Mikrofon
Gyártó cikkszám:26599-899-999
Cikkszám:312106
4 db Raktáron
Ár:
78.690 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 Flex MS Stereo, USB-A, Mikrofon
Gyártó cikkszám:26699-999-999
Cikkszám:349452
12 db Raktáron
Ár:
87.490 Ft
JABRA Fejhallgató - Evolve2 65 MS Stereo Bluetooth, USB-C Vezeték Nélküli, Mikrofon
Gyártó cikkszám:26599-999-899
Cikkszám:325128
2 db Raktáron
Ár:
74.390 Ft