CORSAIR Vezetékes Headset, HS55 Gaming, Ultrakönnyű, Jack dugós, fehér
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatlakozók | 3,5mm Jack |
| Gyártó | CORSAIR |
| Jelleg | headset |
| Kivitel | vezetékes |
| Mely típushoz | univerzális |
| Mikrofon. | Igen |
| Stereo vagy mono | stereo |
| Szín | Fehér |
-
Elérhetőség:
14 db Raktáron
- Gyártó: Corsair
- Gyártó cikkszám: CA-9011261-EU
- ChipVilág Cikkszám: 348855
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Headphone Model | HS55 STEREO |
|---|---|
| Headphone Interface | 3.5mm |
| Audio Compatibility | C, Xbox Series X | S, Xbox One*, PS5, PS4, Nintendo Switch and mobile devices |
| Headphone Frequency Response | 20Hz - 20 kHz |
| Headphone Battery Life | N/A |
| Headphone Sensitivity | 114dB (+/-3dB) |
| Headphone Wireless Range | N/A |
| Headphone Type | Wired |
| Headphone Drivers | 50mm |
| Impedance | 32k Ohms @ 1 kHz |
| Memory Type | 3.5mm |
| Microphone Type | Omni-directional |
| Microphone Impedance | 2.2k Ohms |
| Microphone Frequency Response | 100Hz to 10kHz |
|---|---|
| Audio CUE Software | No |
| Battery Type | N/A |
| Color | WHITE |
| Audio | Stereo |
| Lighting | None |
| Platform | PC, PS4/5, Xbox 1 / X | S, Mbl |
| Model | HS55 STEREO |
| Microphone Sensitivity | -41dB (+/-3dB) |
| Surround Sound | No |
| Cable Length | 1.8m |
| Detachable Microphone | No |
| Weight | 0.496 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
JBL T720BTWHT, BT fejhallgató, fehér
Gyártó cikkszám:JBLT720BTWHT
Cikkszám:335373
33 db Raktáron
Ár:
21.290 Ft
LENOVO IdeaPad H500 Gaming Headset Surround Sound, fekete
Gyártó cikkszám:GXD0T69864
Cikkszám:348955
34 db Raktáron
Ár:
21.190 Ft
WHITE SHARK GH-2540R ELEPHANT-R vezetékes gamer fejhallgató mikrofonnal, piros
Gyártó cikkszám:WS GH-2540R
Cikkszám:384453
3 db Raktáron
Ár:
21.090 Ft
WHITE SHARK GH-2540B ELEPHANT-B vezetékes gamer fejhallgató mikrofonnal, fekete
Gyártó cikkszám:WS GH-2540B
Cikkszám:384452
2 db Raktáron
Ár:
21.090 Ft
WHITE SHARK GH-2540W ELEPHANT-W vezetékes gamer fejhallgató mikrofonnal, fehér
Gyártó cikkszám:WS GH-2540W
Cikkszám:384454
3 db Raktáron
Ár:
21.090 Ft
Nedis HPRF210BK rádiófrekvenciás vezeték nélküli RF fejhallgató, akkumulátoros
Gyártó cikkszám:HPRF210BK
Cikkszám:380055
4 db Raktáron
Ár:
20.590 Ft
SANDBERG Fejhallgató mikrofonnal, Bluetooth Office Headset Pro
Gyártó cikkszám:126-06
Cikkszám:311031
6 db Raktáron
Ár:
21.990 Ft
LOGITECH Fejhallgató 2.0 - ASTRO A10 Gaming Vezetékes Mikrofon, Fekete/PS (PC, PS5, XBOX Series)
Gyártó cikkszám:939-002057
Cikkszám:359576
2 db Raktáron
Ár:
19.890 Ft