DEEPCOOL CPU Vízhűtés LQ360 ULTRA ARGB
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fordulatszám | 500~2150 RPM±10% |
| Gyártó | DEEPCOOL |
| Hűtés típusa | Vízhűtés |
| Zajszint | ?32 dB(A) |
-
Elérhetőség:
18 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-LQ360-BKASMC-G-1
- ChipVilág Cikkszám: 389219
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Net Weight | 1900 g |
| Radiator Dimensions | 402×120×27 mm(L×W×H) |
| Radiator Material | Aluminum |
| Tube length | 410 mm |
| Pump Dimensions | 89×76×64 mm(L×W×H) |
| Pump Speed | 2500~3400 RPM±10% |
| Pump Connector | 4-pin PWM |
| Pump Rated Voltage | 12 VDC |
| Pump Rated Current | 0.29 A |
| Pump Power Consumption | 3.48 W |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed | 500~2150 RPM±10% |
| Fan Airflow | 55 CFM |
| Fan Air Pressure | 2.82 mmAq |
| Fan Noise | ≤32 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Fluid Dynamic Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.15 A |
| Fan Power Consumption | 1.8 W |
| LED Type | Addressable RGB LED |
| LED Connector | 3-pin(+5V-D-G) |
| LED Rated Voltage | 5 VDC |
| LED Power Consumption | 2.4 W(PUMP)/ 8.25 W(FAN×3) |
| Display Type | LED Digital Display |
| Display Module Rated Current | 0.08 A±10% |
| Display Module Rated Voltage | 5 VDC |
| Display Module Power Consumption | 0.4 W |
| Display Area | 53.9×49.15 mm |
| EAN | 6933412729808 |
| P/N | R-LQ360-BKASMC-G-1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ARCTIC COOLING CPU hűtő Liquid Freezer III Pro 420 (vízhűtés), Univerzális, Fekete
Gyártó cikkszám:ACFRE00181A
Cikkszám:382920
4 db Raktáron
Ár:
46.090 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Liquid Freezer III Pro 360 (vízhűtés), Univerzális
Gyártó cikkszám:ACFRE00180A
Cikkszám:378208
6 db Raktáron
Ár:
43.390 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LQ360 ULTRA WH ARGB
Gyártó cikkszám:R-LQ360-WHASMC-G-1
Cikkszám:389220
10 db Raktáron
Ár:
46.790 Ft
MSI CPU hűtő Coreliquid E360 2xARGB (vízhűtés), Univerzális, Fehér
Gyártó cikkszám:MAG CORELIQUID E360 WHITE
Cikkszám:351175
1 db Raktáron
Ár:
42.390 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB (vízhűtés), Univerzális Fehér
Gyártó cikkszám:ACFRE00188A
Cikkszám:378212
1 db Raktáron
Ár:
47.490 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Liquid Freezer III Pro 360 A-RGB (vízhűtés), Univerzális
Gyártó cikkszám:ACFRE00184A
Cikkszám:378210
11 db Raktáron
Ár:
47.890 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Liquid Freezer III Pro 420 A-RGB (vízhűtés), Univerzális Fekete
Gyártó cikkszám:ACFRE00185A
Cikkszám:382916
5 db Raktáron
Ár:
39.990 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Liquid Freezer III Pro 420 A-RGB (vízhűtés), Univerzális Fehér
Gyártó cikkszám:ACFRE00189A
Cikkszám:382915
2 db Raktáron
Ár:
38.690 Ft