DEEPCOOL CPU Vízhűtés LM360 WH ARGB, LCD kijelző, Univerzális - EU
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fordulatszám | 400~2400 RPM±10% |
| Gyártó | DEEPCOOL |
| Hűtés típusa | Vízhűtés |
| Zajszint | ?36.07 dB(A) |
-
Elérhetőség:
15 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-LM360-WHDMMC-1
- ChipVilág Cikkszám: 391332
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Net Weight | 1729 g |
| Radiator Dimensions | 402×120×27 mm(L×W×H) |
| Radiator Material | Aluminum |
| Tube length | 410 mm(L×W×H) |
| Pump Dimensions | 90×80×63 mm(L×W×H) |
| Pump Speed | 2500~3400 RPM±10% |
| Pump Connector | 4-pin PWM |
| Pump Rated Voltage | 12 VDC |
| Pump Rated Current | 0.29 A |
| Pump Power Consumption | 3.48 W |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed | 400~2400 RPM±10% |
| Fan Airflow | 66.23 CFM |
| Fan Air Pressure | 3.27 mmAq |
| Fan Noise | ≤36.07 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Hydro Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.18 A |
| Fan Power Consumption | 2.16 W |
| LED Type | Addressable RGB LED |
| LED Connector | 3-pin(+5V-D-G) |
| LED Rated Voltage | 5 VDC |
| LED Power Consumption | 1.5 W(PUMP)/ 3.5 W(FAN×3) |
| EAN | 6933412729488 |
| P/N | R-LM360-WHDMMC-1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
MSI CPU hűtő Coreliquid E360 2xARGB (vízhűtés), Univerzális
Gyártó cikkszám:MAG CORELIQUID E360
Cikkszám:351174
3 db Raktáron
Ár:
36.890 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Liquid Freezer III Pro 240 A-RGB (vízhűtés), Univerzális, Fekete
Gyártó cikkszám:ACFRE00182A
Cikkszám:382918
6 db Raktáron
Ár:
36.890 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Liquid Freezer III 240 A-RGB (vízhűtés), Univerzális Fehér
Gyártó cikkszám:ACFRE00150A
Cikkszám:378204
5 db Raktáron
Ár:
36.790 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Liquid Freezer III 280 A-RGB (vízhűtés), Univerzális Fehér
Gyártó cikkszám:ACFRE00151A
Cikkszám:378205
21 db Raktáron
Ár:
36.790 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LM360 ARGB, LCD kijelző, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-LM360-BKDMMC-1
Cikkszám:391331
73 db Raktáron
Ár:
37.090 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB (vízhűtés), Univerzális, Fekete
Gyártó cikkszám:ACFRE00183A
Cikkszám:382917
3 db Raktáron
Ár:
36.590 Ft
GIGABYTE CPU Vízhűtés GP-GIGABYTE GME 360I, Univerzális
Gyártó cikkszám:GP-GIGABYTE GME 360I
Cikkszám:386815
4 db Raktáron
Ár:
36.590 Ft
GIGABYTE CPU Vízhűtés GP-GIGABYTE GME 360, Univerzális
Gyártó cikkszám:GP-GIGABYTE GME 360
Cikkszám:386814
4 db Raktáron
Ár:
36.590 Ft