DEEPCOOL CPU Vízhűtés LM240 WH
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fordulatszám | 400~2400 RPM±10% |
| Gyártó | DEEPCOOL |
| Hűtés típusa | Vízhűtés |
| Zajszint | ?36.07 dB(A) |
-
Elérhetőség:
11 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-LM240-WHDMMC-1
- ChipVilág Cikkszám: 389216
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Net Weight | 1404 g |
| Radiator Dimensions | 282×120×27 mm(L×W×H) |
| Radiator Material | Aluminum |
| Tube length | 410 mm(L×W×H) |
| Pump Dimensions | 90×80×63 mm(L×W×H) |
| Pump Speed | 2500~3400 RPM±10% |
| Pump Connector | 4-pin PWM |
| Pump Rated Voltage | 12 VDC |
| Pump Rated Current | 0.29 A |
| Pump Power Consumption | 3.48 W |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed | 400~2400 RPM±10% |
| Fan Airflow | 66.23 CFM |
| Fan Air Pressure | 3.27 mmAq |
| Fan Noise | ≤36.07 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Hydro Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.18 A |
| Fan Power Consumption | 2.16 W |
| LED Type | Addressable RGB LED |
| LED Connector | 3-pin(+5V-D-G) |
| LED Rated Voltage | 5 VDC |
| LED Power Consumption | 1.5 W(PUMP)/ 3.5 W(FAN×2) |
| EAN | 6933412729464 |
| P/N | R-LM240-WHDMMC-1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
BE QUIET! CPU hűtő Dark Rock Slim, Univerzális
Gyártó cikkszám:BK024
Cikkszám:318843
1 db Raktáron
Ár:
27.390 Ft
MSI CPU hűtő Coreliquid A13 240 (vízhűtés), Univerzális, fehér
Gyártó cikkszám:MAG CORELIQUID A13 240 WHITE
Cikkszám:376444
10 db Raktáron
Ár:
27.990 Ft
MSI CPU hűtő Coreliquid A13 240 (vízhűtés), Univerzális
Gyártó cikkszám:MAG CORELIQUID A13 240
Cikkszám:358410
28 db Raktáron
Ár:
27.990 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK700 DIGITAL NYX, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AK700-BKNNMN-GJD-1
Cikkszám:389207
42 db Raktáron
Ár:
26.790 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LE360 V2 ARGB, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-LE360-BKAMMC-G-2
Cikkszám:389213
100 db Raktáron
Ár:
28.690 Ft
GIGABYTE CPU Vízhűtés GP-AORUS WATERFORCE X 240, Univerzális
Gyártó cikkszám:GP-AORUS WATERFORCE II 240
Cikkszám:381027
2 db Raktáron
Ár:
28.990 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LE360 WH V2
Gyártó cikkszám:R-LE360-WHAMMN-G-2
Cikkszám:389214
24 db Raktáron
Ár:
29.290 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK620 G2 DIGITAL NYX, Univerzális - EU
Gyártó cikkszám:R-AK620G2-BKNNMN-GJD-1
Cikkszám:391326
82 db Raktáron
Ár:
25.990 Ft