DEEPCOOL CPU Vízhűtés LE360 WH V2
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fordulatszám | 500~2100 RPM±10% |
| Gyártó | DEEPCOOL |
| Hűtés típusa | Vízhűtés |
| Zajszint | ?31.6 dB(A) |
-
Elérhetőség:
24 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-LE360-WHAMMN-G-2
- ChipVilág Cikkszám: 389214
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Technical Spec
| Net Weight | 1632 g |
| Radiator Dimensions | 402×120×27 mm(L×W×H) |
| Radiator Material | Aluminum |
| Tube length | 410 mm(L×W×H) |
| Pump Dimensions | 91×78×65 mm(L×W×H) |
| Pump Speed | 2500~3400 RPM±10% |
| Pump Connector | 4-pin PWM |
| Pump Rated Voltage | 12 VDC |
| Pump Rated Current | 0.29 A |
| Pump Power Consumption | 3.48 W |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed | 500~2100 RPM±10% |
| Fan Airflow | 75.89 CFM |
| Fan Air Pressure | 2.53 mmAq |
| Fan Noise | ≤31.6 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Hydro Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.17 A |
| Fan Power Consumption | 2.04 W |
| LED Type | Addressable RGB LED |
| LED Connector | 3-pin(+5V-D-G) |
| LED Rated Voltage | 5 VDC |
| LED Power Consumption | 2.8 W(PUMP)/ 3.15 W(FAN×3) |
| EAN | 6933412729303 |
| P/N | R-LE360-WHAMMN-G-2 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
GIGABYTE CPU Vízhűtés GP-AORUS WATERFORCE X 240, Univerzális
Gyártó cikkszám:GP-AORUS WATERFORCE II 240
Cikkszám:381027
2 db Raktáron
Ár:
28.990 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LE360 V2 ARGB, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-LE360-BKAMMC-G-2
Cikkszám:389213
100 db Raktáron
Ár:
28.690 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LM240, IPS kijelző, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-LM240-BKDMMC-1
Cikkszám:391330
33 db Raktáron
Ár:
30.190 Ft
MSI CPU hűtő Coreliquid A13 240 (vízhűtés), Univerzális
Gyártó cikkszám:MAG CORELIQUID A13 240
Cikkszám:358410
28 db Raktáron
Ár:
27.990 Ft
MSI CPU hűtő Coreliquid A13 240 (vízhűtés), Univerzális, fehér
Gyártó cikkszám:MAG CORELIQUID A13 240 WHITE
Cikkszám:376444
10 db Raktáron
Ár:
27.990 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LM240 WH
Gyártó cikkszám:R-LM240-WHDMMC-1
Cikkszám:389216
11 db Raktáron
Ár:
27.690 Ft
BE QUIET! CPU hűtő Dark Rock Slim, Univerzális
Gyártó cikkszám:BK024
Cikkszám:318843
1 db Raktáron
Ár:
27.390 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK700 DIGITAL NYX, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AK700-BKNNMN-GJD-1
Cikkszám:389207
42 db Raktáron
Ár:
26.790 Ft