DEEPCOOL CPU hűtő ASSASSIN IV, Univerzális
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fordulatszám | 500~1800 RPM±10% / 500~1700 RPM±10% |
| Gyártó | DEEPCOOL |
-
Elérhetőség:
13 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-ASN4-BKNNMT-G
- ChipVilág Cikkszám: 391314
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Technical Spec
| Product Dimensions | 144×147×164 mm(L×W×H) |
| Heatsink Dimensions | 140×110×160 mm(L×W×H) |
| Net Weight | 1575 g |
| Heatpipe | O6 mm×7 pcs |
| Fan Dimensions | 140×140×25 mm(L×W×H) / 120×120×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed (Performance Mode) | 500~1800 RPM±10% / 500~1700 RPM±10% |
| Fan Airflow (Performance Mode) | 61.25 CFM / 58.06 CFM |
| Fan Air Pressure (Performance Mode) | 3.76 mmAq / 2.1 mmAq |
| Overall Noise (Performance Mode) | ≤29.3 dB(A) |
| Fan Speed (Quiet Mode) | 500~1450 RPM±10% / 500~1350 RPM±10% |
| Fan Airflow (Quiet Mode) | 48.55 CFM / 46.75 CFM |
| Fan Air Pressure (Quiet Mode) | 2.46 mmAq / 1.35 mmAq |
| Overall Noise (Quiet Mode) | ≤22.6 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Fluid Dynamic Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.2 A / 0.2 A |
| Fan Power Consumption | 2.4W / 2.4 W |
| Rated Voltage | 12 VDC |
| Power Consumption(Performance Mode) | 4.8 W |
| Power Consumption(Quiet Mode) | 3.6 W |
| EAN | 6933412728092 |
| P/N | R-ASN4-BKNNMT-G |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
MSI CPU hűtő Coreliquid E240 2xARGB (vízhűtés), Univerzális
Gyártó cikkszám:MAG CORELIQUID E240
Cikkszám:351172
2 db Raktáron
Ár:
34.090 Ft
GIGABYTE CPU Vízhűtés GP-AORUS WATERFORCE II 360I, Univerzális
Gyártó cikkszám:GP-AORUS WATERFORCE II 360I
Cikkszám:381029
4 db Raktáron
Ár:
34.690 Ft
ASUS CPU Vízhűtés TUF GAMING LC II 240 ARGB, Univerzális
Gyártó cikkszám:TUF GAMING LC II 240 ARGB
Cikkszám:387970
95 db Raktáron
Ár:
33.490 Ft
MSI CPU hűtő Coreliquid E240 2xARGB (vízhűtés), Univerzális, Fehér
Gyártó cikkszám:MAG CORELIQUID E240 WHITE
Cikkszám:351173
4 db Raktáron
Ár:
32.390 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Liquid Freezer III Pro 280 A-RGB (vízhűtés), Univerzális, Fekete
Gyártó cikkszám:ACFRE00183A
Cikkszám:382917
3 db Raktáron
Ár:
36.590 Ft
GIGABYTE CPU Vízhűtés GP-GIGABYTE GME 360I, Univerzális
Gyártó cikkszám:GP-GIGABYTE GME 360I
Cikkszám:386815
4 db Raktáron
Ár:
36.590 Ft
GIGABYTE CPU Vízhűtés GP-GIGABYTE GME 360, Univerzális
Gyártó cikkszám:GP-GIGABYTE GME 360
Cikkszám:386814
4 db Raktáron
Ár:
36.590 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Liquid Freezer III 280 A-RGB (vízhűtés), Univerzális Fehér
Gyártó cikkszám:ACFRE00151A
Cikkszám:378205
21 db Raktáron
Ár:
36.790 Ft