DEEPCOOL CPU hűtő AK700 DIGITAL WH
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fordulatszám | 2700±10% RPM(max) |
| Gyártó | DEEPCOOL |
| Hűtés típusa | Low Noise (12cm) |
| Zajszint | 21.0/28.8/36.0 dB(A) |
-
Elérhetőség:
18 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-AK700-WHNDMN-GJD
- ChipVilág Cikkszám: 391446
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Technical Spec
| Product Dimensions | 126×98×157 mm(L×W×H) |
| Heatsink Dimensions | 124×76×151 mm(L×W×H) |
| Net Weight | 1252 g |
| Heatpipe | O6 mm×7 pcs |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed | 2700±10% RPM(max) |
| Fan Airflow | 77.23 CFM |
| Fan Air Pressure | 5.13 mmAq |
| Fan Noise | 21.0/28.8/36.0 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Hydro Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.35 A |
| Fan Power Consumption | 4.2 W |
| Display Module Rated Current | 0.13 A±10% |
| Display Module Rated Voltage | 5 VDC |
| Display Module Power Consumption | 0.65 W |
| Display Area | 29x39 mm |
| EAN | 6933412729860 |
| P/N | R-AK700-WHNDMN-GJD |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
DEEPCOOL CPU hűtő AG620 BK ARGB V2, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AG620-BKAMMN-GJD
Cikkszám:389200
69 db Raktáron
Ár:
20.590 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AG620 WH ARGB V2, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AG620-WHAMMN-GJD
Cikkszám:391318
26 db Raktáron
Ár:
19.790 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LE240 V2
Gyártó cikkszám:R-LE240-BKAMMC-G-2
Cikkszám:389211
59 db Raktáron
Ár:
20.890 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Freezer 36 A-RGB, Fekete
Gyártó cikkszám:ACFRE00124A
Cikkszám:375821
18 db Raktáron
Ár:
19.690 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK620 DIGITAL SE ARGB, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AK620-BKADMN-GJD
Cikkszám:391313
100 db Raktáron
Ár:
21.190 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LE240 WH V2
Gyártó cikkszám:R-LE240-WHAMMN-G-2
Cikkszám:389212
22 db Raktáron
Ár:
22.090 Ft
COOLER MASTER CPU hűtő Hyper 612 APEX, LGA1851 támogatással, fekete
Gyártó cikkszám:MAP-T6PN-225PK-R1
Cikkszám:386682
20 db Raktáron
Ár:
18.290 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK620 ZERODARK, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AK620-BKNNMT-G-1
Cikkszám:389201
58 db Raktáron
Ár:
22.290 Ft