DEEPCOOL CPU hűtő AK620 G2
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fordulatszám | 2000±10% RPM(max) |
| Gyártó | DEEPCOOL |
| Hűtés típusa | Low Noise (12cm) |
| Zajszint | ?28.87 dB(A) |
-
Elérhetőség:
77 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-AK620G2-BKNNMN-GJD
- ChipVilág Cikkszám: 389204
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Technical Spec
| Product Dimensions | 127×144×159 mm(L×W×H) |
| Heatsink Dimensions | 125×115×153 mm(L×W×H) |
| Net Weight | 1386 g |
| Heatpipe | O6 mm×6 pcs |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed | 2000±10% RPM(max) |
| Fan Airflow | 57.76 CFM |
| Fan Air Pressure | 2.78 mmAq |
| Fan Noise | ≤28.87 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Hydro Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.19 A |
| Fan Power Consumption | 2.28 W |
| EAN | 6933412729693 |
| P/N | R-AK620G2-BKNNMN-GJD |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
GIGABYTE CPU Vízhűtés GP-GIGABYTE GME 240I, Univerzális
Gyártó cikkszám:GP-GIGABYTE GME 240I
Cikkszám:381032
9 db Raktáron
Ár:
24.390 Ft
GIGABYTE CPU Vízhűtés GP-GIGABYTE GME 240, Univerzális
Gyártó cikkszám:GP-GIGABYTE GME 240
Cikkszám:386813
6 db Raktáron
Ár:
24.390 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK620 G2 DIGITAL NYX, Univerzális - EU
Gyártó cikkszám:R-AK620G2-BKNNMN-GJD-1
Cikkszám:391326
82 db Raktáron
Ár:
25.990 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK620 G2 WH
Gyártó cikkszám:R-AK620G2-WHNNMN-GJD
Cikkszám:389205
22 db Raktáron
Ár:
23.390 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK700 DIGITAL NYX, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AK700-BKNNMN-GJD-1
Cikkszám:389207
42 db Raktáron
Ár:
26.790 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK620 ZERODARK, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AK620-BKNNMT-G-1
Cikkszám:389201
58 db Raktáron
Ár:
22.290 Ft
BE QUIET! CPU hűtő Dark Rock Slim, Univerzális
Gyártó cikkszám:BK024
Cikkszám:318843
1 db Raktáron
Ár:
27.390 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LE240 WH V2
Gyártó cikkszám:R-LE240-WHAMMN-G-2
Cikkszám:389212
22 db Raktáron
Ár:
22.090 Ft