DEEPCOOL CPU hűtő AK620 G2 DIGITAL NYX, Univerzális - EU
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fordulatszám | 2000±10% RPM(max) |
| Gyártó | DEEPCOOL |
-
Elérhetőség:
82 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-AK620G2-BKNNMN-GJD-1
- ChipVilág Cikkszám: 391326
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Technical Spec
| Product Dimensions | 127×144×159 mm(L×W×H) |
| Heatsink Dimensions | 125×115×153 mm(L×W×H) |
| Net Weight | 1386 g |
| Heatpipe | O6 mm×6 pcs |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed | 2000±10% RPM(max) |
| Fan Airflow | 57.76 CFM |
| Fan Air Pressure | 2.78 mmAq |
| Fan Noise | ≤28.87 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Hydro Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.19 A |
| Fan Power Consumption | 2.28 W |
| Display Module Rated Current | 0.13 A±10% |
| Display Module Rated Voltage | 5 VDC |
| Display Module Power Consumption | 0.65 W |
| Display Area | 29x39 mm |
| EAN | 6933412729716 |
| P/N | R-AK620G2-BKNNMN-GJD-1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
DEEPCOOL CPU hűtő AK700 DIGITAL NYX, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AK700-BKNNMN-GJD-1
Cikkszám:389207
42 db Raktáron
Ár:
26.790 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK620 G2
Gyártó cikkszám:R-AK620G2-BKNNMN-GJD
Cikkszám:389204
77 db Raktáron
Ár:
24.790 Ft
BE QUIET! CPU hűtő Dark Rock Slim, Univerzális
Gyártó cikkszám:BK024
Cikkszám:318843
1 db Raktáron
Ár:
27.390 Ft
GIGABYTE CPU Vízhűtés GP-GIGABYTE GME 240I, Univerzális
Gyártó cikkszám:GP-GIGABYTE GME 240I
Cikkszám:381032
9 db Raktáron
Ár:
24.390 Ft
GIGABYTE CPU Vízhűtés GP-GIGABYTE GME 240, Univerzális
Gyártó cikkszám:GP-GIGABYTE GME 240
Cikkszám:386813
6 db Raktáron
Ár:
24.390 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LM240 WH
Gyártó cikkszám:R-LM240-WHDMMC-1
Cikkszám:389216
11 db Raktáron
Ár:
27.690 Ft
MSI CPU hűtő Coreliquid A13 240 (vízhűtés), Univerzális, fehér
Gyártó cikkszám:MAG CORELIQUID A13 240 WHITE
Cikkszám:376444
10 db Raktáron
Ár:
27.990 Ft
MSI CPU hűtő Coreliquid A13 240 (vízhűtés), Univerzális
Gyártó cikkszám:MAG CORELIQUID A13 240
Cikkszám:358410
28 db Raktáron
Ár:
27.990 Ft