DEEPCOOL CPU hűtő AK400 G2 DIGITAL NYX, Univerzális,
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fordulatszám | 2200±10% RPM(max) |
| Gyártó | DEEPCOOL |
-
Elérhetőség:
70 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-AK400G2-BKNNMN-GJD-1
- ChipVilág Cikkszám: 391327
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Technical Spec
| Product Dimensions | 132×92×156 mm(L×W×H) |
| Heatsink Dimensions | 130×92×151 mm(L×W×H) |
| Net Weight | 958 g |
| Heatpipe | O6 mm×4 pcs |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed | 2200±10% RPM(max) |
| Fan Airflow | 63.4 CFM |
| Fan Air Pressure | 3.33 mmAq |
| Fan Noise | ≤31.45 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Hydro Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.25 A |
| Fan Power Consumption | 3 W |
| Display Module Rated Current | 0.13 A±10% |
| Display Module Rated Voltage | 5 VDC |
| Display Module Power Consumption | 0.65 W |
| Display Area | 29x39 mm |
| EAN | 6933412729679 |
| P/N | R-AK400G2-BKNNMN-GJD-1 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ARCTIC COOLING CPU hűtő Freezer 36, Fekete
Gyártó cikkszám:ACFRE00121A
Cikkszám:375818
15 db Raktáron
Ár:
17.290 Ft
COOLER MASTER CPU hűtő Hyper 612 APEX, LGA1851 támogatással, fekete
Gyártó cikkszám:MAP-T6PN-225PK-R1
Cikkszám:386682
20 db Raktáron
Ár:
18.290 Ft
ZALMAN NB Hűtőpad + állvány Fekete, ZM-NS2000
Gyártó cikkszám:ZM-NS2000
Cikkszám:311903
3 db Raktáron
Ár:
15.690 Ft
BE QUIET! CPU hűtő Pure Rock 3, Univerzális Fekete
Gyártó cikkszám:BK039
Cikkszám:388215
2 db Raktáron
Ár:
15.590 Ft
ZALMAN CPU hűtő CNPS17X RGB Univerzális, Fekete
Gyártó cikkszám:CNPS17X
Cikkszám:327386
5 db Raktáron
Ár:
15.190 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Freezer 36 A-RGB, Fekete
Gyártó cikkszám:ACFRE00124A
Cikkszám:375821
18 db Raktáron
Ár:
19.690 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK400 Digital, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AK400-BKADMN-G
Cikkszám:391319
14 db Raktáron
Ár:
14.690 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AG620 WH ARGB V2, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AG620-WHAMMN-GJD
Cikkszám:391318
26 db Raktáron
Ár:
19.790 Ft