DEEPCOOL CPU hűtő AK400 DIGITAL SE WH, Univerzális
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fordulatszám | 500~1850 RPM±10% |
| Gyártó | DEEPCOOL |
| Hűtés típusa | Low Noise (12cm) |
| Zajszint | ?28 dB(A) |
-
Elérhetőség:
24 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-AK400-WHADMN-GJD
- ChipVilág Cikkszám: 391322
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Technical Spec
| Product Dimensions | 126×97×157 mm(L×W×H) |
| Heatsink Dimensions | 120×60×152 mm(L×W×H) |
| Net Weight | 812 g |
| Heatpipe | O6 mm×4 pcs |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed | 500~1850 RPM±10% |
| Fan Airflow | 68.99 CFM |
| Fan Air Pressure | 2.19 mmAq |
| Fan Noise | ≤28 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Fluid Dynamic Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.12 A |
| Fan Power Consumption | 1.44 W |
| LED Type | Addressable RGB LED |
| LED Connector | 3-pin(+5V-D-G) and 9-pin USB 2.0 |
| LED Rated Voltage | 5 VDC |
| LED Power Consumption | 1.75 W |
| EAN | 6933412729501 |
| P/N | R-AK400-WHADMN-GJD |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
DEEPCOOL CPU hűtő AK400, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AK400-BKNNMN-G-1
Cikkszám:389199
43 db Raktáron
Ár:
10.890 Ft
ARCTIC COOLING Rendszerhűtő Ventilátor P8 PWM PST Fekete, 8cm (5-PACK)
Gyártó cikkszám:ACFAN00154A
Cikkszám:333840
13 db Raktáron
Ár:
10.390 Ft
MSI CPU hűtő Corefrozr ARGB, Univerzális
Gyártó cikkszám:COREFROZR AA13
Cikkszám:384912
96 db Raktáron
Ár:
10.390 Ft
ARCTIC COOLING Hővezető lap TP-3 200x100mm, 1.5mm (2-PACK)
Gyártó cikkszám:ACTPD00060A
Cikkszám:329828
4 db Raktáron
Ár:
10.290 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK400 DIGITAL SE ARGB, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AK400-BKADMN-GJD
Cikkszám:391320
50 db Raktáron
Ár:
11.390 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AG400 BK ARGB V2, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AG400-BKAMMN-GJD
Cikkszám:389198
32 db Raktáron
Ár:
10.090 Ft
COOLER MASTER CPU hűtő HYPER 212 3DHP, LGA1851 támogatással, fekete
Gyártó cikkszám:MAY-T2HP-217PK-R1
Cikkszám:387319
18 db Raktáron
Ár:
9.890 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AG400 LED, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AG400-BKLNMC-G-1
Cikkszám:391316
22 db Raktáron
Ár:
9.790 Ft