DEEPCOOL CPU hűtő AG620 WH ARGB V2, Univerzális
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fordulatszám | 300~1950 RPM±10% |
| Gyártó | DEEPCOOL |
-
Elérhetőség:
26 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-AG620-WHAMMN-GJD
- ChipVilág Cikkszám: 391318
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Technical Spec
| Product Dimensions | 129×136×161 mm(L×W×H) |
| Heatsink Dimensions | 127×110×157 mm(L×W×H) |
| Net Weight | 1330 g |
| Heatpipe | O6 mm×6 pcs |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed | 300~1950 RPM±10% |
| Fan Airflow | 67.88 CFM |
| Fan Air Pressure | 2.04 mmAq |
| Fan Noise | ≤29.4 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Hydro Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.14 A |
| Fan Power Consumption | 1.68 W |
| LED Type | Addressable RGB LED |
| LED Connector | 3-pin(+5V-D-G) |
| LED Rated Voltage | 5 VDC |
| LED Power Consumption | 6.4 W |
| EAN | 6933412729235 |
| P/N | R-AG620-WHAMMN-GJD |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ARCTIC COOLING CPU hűtő Freezer 36 A-RGB, Fekete
Gyártó cikkszám:ACFRE00124A
Cikkszám:375821
18 db Raktáron
Ár:
19.690 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK700 DIGITAL WH
Gyártó cikkszám:R-AK700-WHNDMN-GJD
Cikkszám:391446
18 db Raktáron
Ár:
20.290 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AG620 BK ARGB V2, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AG620-BKAMMN-GJD
Cikkszám:389200
69 db Raktáron
Ár:
20.590 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LE240 V2
Gyártó cikkszám:R-LE240-BKAMMC-G-2
Cikkszám:389211
59 db Raktáron
Ár:
20.890 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK620 DIGITAL SE ARGB, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AK620-BKADMN-GJD
Cikkszám:391313
100 db Raktáron
Ár:
21.190 Ft
COOLER MASTER CPU hűtő Hyper 612 APEX, LGA1851 támogatással, fekete
Gyártó cikkszám:MAP-T6PN-225PK-R1
Cikkszám:386682
20 db Raktáron
Ár:
18.290 Ft
DEEPCOOL CPU Vízhűtés LE240 WH V2
Gyártó cikkszám:R-LE240-WHAMMN-G-2
Cikkszám:389212
22 db Raktáron
Ár:
22.090 Ft
DEEPCOOL CPU hűtő AK620 ZERODARK, Univerzális
Gyártó cikkszám:R-AK620-BKNNMT-G-1
Cikkszám:389201
58 db Raktáron
Ár:
22.290 Ft