DEEPCOOL CPU hűtő AG300, Univerzális
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Fordulatszám | 500~3050 RPM±10% |
| Gyártó | DEEPCOOL |
| Hűtés típusa | Aktív |
| Zajszint | ?30.5 dB(A) |
-
Elérhetőség:
13 db Raktáron
- Gyártó: Deepcool
- Gyártó cikkszám: R-AG300-BKNNMN-G
- ChipVilág Cikkszám: 391315
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
Technical Spec
| Product Dimensions | 119×77×129 mm(L×W×H) |
| Heatsink Dimensions | 94×57×129 mm(L×W×H) |
| Net Weight | 350 g |
| Heatpipe | O6 mm×3 pcs |
| Fan Dimensions | 92×92×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed | 500~3050 RPM±10% |
| Fan Airflow | 36.75 CFM |
| Fan Air Pressure | 2.89 mmAq |
| Fan Noise | ≤30.5 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Hydro Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.13 A |
| Fan Power Consumption | 1.56 W |
| EAN | 6933412727897 |
| P/N | R-AG300-BKNNMN-G |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ARCTIC COOLING Rendszerhűtő Ventilátor P14 Pro A-RGB Fehér, 14cm
Gyártó cikkszám:ACFAN00318A
Cikkszám:386244
16 db Raktáron
Ár:
4.690 Ft
ARCTIC COOLING Rendszerhűtő Ventilátor P12 Pro A-RGB Fekete, 12cm
Gyártó cikkszám:ACFAN00309A
Cikkszám:382930
57 db Raktáron
Ár:
4.590 Ft
ARCTIC COOLING Rendszerhűtő Ventilátor P14 Pro A-RGB Fekete, 14cm
Gyártó cikkszám:ACFAN00315A
Cikkszám:386242
5 db Raktáron
Ár:
4.490 Ft
WHITE SHARK PULSAR Ventilátor 12 cm
Gyártó cikkszám:GCF-1262-04-V
Cikkszám:312955
3 db Raktáron
Ár:
5.890 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Alpine 17 CO LGA-1700
Gyártó cikkszám:ACALP00041A
Cikkszám:329831
12 db Raktáron
Ár:
3.590 Ft
ARCTIC COOLING Rendszerhűtő Ventilátor P8 Max Fekete, 8cm
Gyártó cikkszám:ACFAN00286A
Cikkszám:360784
53 db Raktáron
Ár:
3.390 Ft
ARCTIC COOLING CPU hűtő Alpine 23 CO AM4
Gyártó cikkszám:ACALP00036A
Cikkszám:317463
8 db Raktáron
Ár:
3.390 Ft
ARCTIC COOLING Hűtőpaszta MX-4, 20g
Gyártó cikkszám:ACTCP00001B
Cikkszám:148321
43 db Raktáron
Ár:
3.390 Ft