KINGSTON SSD M.2 PCIe 5.0 NVMe 2048GB FURY Renegade G5
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | PCI-e 5.0 |
| Gyártó | KINGSTON |
| Külső/Belső | Belső |
| Méret | M.2 PCI-E |
| Szekvenciális Írás | 14000 |
| Szekvenciális Olvasás | 14700 |
| Tárolókapacitás | 2048 |
-
Elérhetőség:
62 db Raktáron
- Gyártó: Kingston
- Gyártó cikkszám: SFYR2S/2T0
- ChipVilág Cikkszám: 378620
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Form factor | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 5.0 x4 NVMe |
| Capacities2 | 1024GB, 2048GB, 4096GB |
| Controller | SM2508 |
| NAND | 3D TLC |
| DRAM cache | Yes |
| DirectStorage supported | Yes |
| Sequential read/write1 | 1024GB – up to 14,200/11,000MB/s 2048GB – up to 14,700/14,000MB/s 4096GB – up to 14,800/14,000MB/s |
| Random 4K read/write1 | 1024GB - up to 2,200,000/2,150,000 IOPS 2048GB – 4096GB - up to 2,200,000/2,200,000 IOPS |
| Endurance (total bytes written)3 | 1024GB – 1.0PB 2048GB – 2.0PB 4096GB – 4.0PB |
| Power consumption4 | 1024GB – 0.27W avg / 6.6W @ 14.2G / 6.6W (MAX) 2048GB – 0.27W avg / 7.0W @ 14.7G / 7.0W (MAX) 4096GB – 0.27W avg / 7.1W @ 14.8G / 9.5W (MAX) |
| Storage temperature | -40°C~85°C |
| Operating temperature | 0°C~70°C |
| Dimensions | 80mm x 22mm x 2.3mm |
| Weight | 1024GB – 7.3g 2048GB-4096GB – 7.7g |
| Vibration operating | 2.17G peak (7-800Hz) |
| Vibration non-operating | 20G peak (20-1000Hz) |
| MTBF | 2,000,000 hours |
| Warranty/Support5 | Limited 5-year warranty with free technical support |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
SAMSUNG 990 PRO PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD, 2TB
Gyártó cikkszám:MZ-V9P2T0BW
Cikkszám:326914
65 db Raktáron
Ár:
126.990 Ft
SAMSUNG 990 PRO with Heatsink NVMe™ M.2 SSD 1TB
Gyártó cikkszám:MZ-V9P1T0GW
Cikkszám:336639
72 db Raktáron
Ár:
127.990 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen4x4 2TB LEGEND 900 PRO
Gyártó cikkszám:SLEG-900P-2TCS
Cikkszám:380654
4 db Raktáron
Ár:
123.990 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen3x4 2TB LEGEND 710
Gyártó cikkszám:ALEG-710-2TCS
Cikkszám:385137
8 db Raktáron
Ár:
123.990 Ft
SANDISK 220031, SSD ULTRA 3D SATA 2.5" SSD 1TB
Gyártó cikkszám:00220031
Cikkszám:378123
1 db Raktáron
Ár:
122.990 Ft
SILICON POWER SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 2TB PC60
Gyártó cikkszám:SP020TBPSDPC60CK
Cikkszám:387710
10 db Raktáron
Ár:
121.990 Ft
ADATA SSD Külső USB 3.2 2TB SD810, Type-C, Fekete
Gyártó cikkszám:SD810-2000G-CBK
Cikkszám:380762
9 db Raktáron
Ár:
131.990 Ft
SAMSUNG Hordozható SSD T7 USB 3.2 2TB (Szürke)
Gyártó cikkszám:MU-PC2T0T/WW
Cikkszám:285082
22 db Raktáron
Ár:
131.990 Ft