KINGSTON SSD M.2 PCIe 4.0 NVMe 512GB KC3000
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | PCI-e 4.0 |
| Gyártó | KINGSTON |
| Külső/Belső | Belső |
| Méret | M.2 PCI-E |
| Szekvenciális Írás | 3900 |
| Szekvenciális Olvasás | 7000 |
| Tárolókapacitás | 512 |
-
Elérhetőség:
67 db Raktáron
- Gyártó: Kingston
- Gyártó cikkszám: SKC3000S/512G
- ChipVilág Cikkszám: 311869
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Form Factor | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 4.0 NVMe |
| Capacities2 | 512GB, 1024GB, 2048GB, 4096GB |
| Controller | Phison E18 |
| NAND | 3D TLC |
| Sequential read/write | 512GB – 7,000/3,900MB/s 1024GB – 7,000/6,000MB/s 2048GB – 7,000/7,000MB/s 4096GB – 7,000/7,000MB/s |
| Random 4K read/write1 | 512GB – up to 450,000/900,000 IOPS 1024GB – up to 900,000/1,000,000 IOPS 2048GB – up to 1,000,000/1,000,000 IOPS 4096GB – up to 1,000,000/1,000,000 IOPS |
| Total Bytes Written (TBW)3 | 512GB – 400TBW 1024GB – 800TBW 2048GB – 1.6PBW 4096GB – 3.2PBW |
| Power consumption | 512GB – 5mW idle / 0.34W avg / 2.7W (MAX) read / 4.1W (MAX) write 1024GB – 5mW idle / 0.33W avg / 2.8W (MAX) read / 6.3W (MAX) write 2048GB – 5mW idle / 0.36W avg / 2.8W (MAX) read / 9.9W (MAX) write 4096GB – 5mW idle / 0.36W avg / 2.7W (MAX) read / 10.2W (MAX) write |
| Storage temperature | -40°C~85°C |
| Operating temperature | 0°C~70°C |
| Dimensions | 80mm x 22mm x 2.21mm (512GB-1024GB) 80mm x 22mm x 3.5mm (2048GB-4096GB) |
| Weight | 512GB-1024GB – 7g 2048GB-4096GB – 9.7g |
| Vibration operating | 2.17G peak (7-800Hz) |
| Vibration non-operating | 20G Peak (20-1000Hz) |
| MTBF | 1,800,000 hours |
| Warranty/Support4 | Limited 5-year warranty with free technical support |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
SILICON POWER SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 512GB PX10
Gyártó cikkszám:SP512GBPSDPX10CK
Cikkszám:387713
5 db Raktáron
Ár:
65.790 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen4x4 1TB LEGEND 900 PRO
Gyártó cikkszám:SLEG-900P-1TCS
Cikkszám:380653
8 db Raktáron
Ár:
66.390 Ft
KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 1000GB XS1000 Red
Gyártó cikkszám:SXS1000R/1000G
Cikkszám:355317
20 db Raktáron
Ár:
64.590 Ft
KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 1000GB XS1000
Gyártó cikkszám:SXS1000/1000G
Cikkszám:339834
55 db Raktáron
Ár:
64.590 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen4x4 1TB LEGEND 860
Gyártó cikkszám:SLEG-860-1000GCS
Cikkszám:375370
29 db Raktáron
Ár:
64.590 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen3x4 1TB SX8200
Gyártó cikkszám:ASX8200PNP-1TT-C
Cikkszám:270474
1 db Raktáron
Ár:
64.590 Ft
SILICON POWER SSD 2.5" SATA3 1TB, Ace A55
Gyártó cikkszám:SP001TBSS3A55S25
Cikkszám:321869
19 db Raktáron
Ár:
64.290 Ft
SILICON POWER SSD 2.5" SATA3 960GB, Slim S55
Gyártó cikkszám:SP960GBSS3S55S25
Cikkszám:321874
5 db Raktáron
Ár:
62.990 Ft