KINGSTON SSD M.2 PCIe 4.0 NVMe 4000GB FURY Renegade with Heatsink
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | PCI-e 4.0 |
| Gyártó | KINGSTON |
| Külső/Belső | Belső |
| Méret | M.2 PCI-E |
| Szekvenciális Írás | 7000 |
| Szekvenciális Olvasás | 7300 |
| Tárolókapacitás | 4000 |
-
Elérhetőség:
9 db Raktáron
- Gyártó: Kingston
- Gyártó cikkszám: SFYRDK/4000G
- ChipVilág Cikkszám: 328253
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Form factor | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 4.0 x4 NVMe |
| Capacities2 | 500GB, 1TB, 2TB, 4TB |
| Controller | Phison E18 |
| NAND | 3D TLC |
| Sequential read/write1 | 500GB – 7,300/3,900MB/s 1TB – 7,300/6,000MB/s 2TB – 7,300/7,000MB/s 4TB – 7,300/7,000MB/s |
| Random 4K read/write1 | 500GB – up to 450,000/900,000 IOPS 1TB – up to 900,000/1,000,000 IOPS 2TB – up to 1,000,000/1,000,000 IOPS 4TB – up to 1,000,000/1,000,000 IOPS |
| Total Bytes Written (TBW)3 | 500GB – 500TBW 1TB – 1.0PBW 2TB – 2.0PBW 4TB – 4.0PBW |
| Power consumption | 500GB – 5mW idle / 0.34W avg / 2.7W (MAX) read / 4.1W (MAX) write 1TB – 5mW idle / 0.33W avg / 2.8W (MAX) read / 6.3W (MAX) write 2TB – 5mW idle / 0.36W avg / 2.8W (MAX) read / 9.9W (MAX) write 4TB – 5mW idle / 0.36W avg / 2.7W (MAX) read / 10.2W (MAX) write |
| Storage temperature | -40°C~85°C |
| Operating Tempetemperaturerature | 0°C~70°C |
| Dimensions | Heat spreader: 80mm x 22mm x 2.21mm (500GB-1TB) 80mm x 22mm x 3.5mm (2TB-4TB) Heatsink: 80mm x 23.67mm x 10.5mm |
| Weight | Heat spreader: 500GB-1TB – 7g 2TB-4TB – 9.7g Heatsink: 500GB-1TB – 32.1g 2TB-4TB – 34.9g |
| Vibration operating | 2.17G peak (7-800Hz) |
| Vibration non-operating | 20G peak (20-1000Hz) |
| MTBF | 1,800,000 hours |
| Warranty/Support4 | Limited 5-year warranty with free technical support |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
SAMSUNG Hordozható SSD T7 Shield, USB 3.2 Gen.2 (10Gbps), 2TB, Fekete
Gyártó cikkszám:MU-PE2T0S/EU
Cikkszám:320543
8 db Raktáron
Ár:
216.990 Ft
KINGSTON SSD 2.5" SATA3 960GB DC600M (Mixed-Use) Enterprise
Gyártó cikkszám:SEDC600M/960G
Cikkszám:336636
8 db Raktáron
Ár:
209.990 Ft
SAMSUNG 990 PRO NVMe™ M.2 SSD 4TB
Gyártó cikkszám:MZ-V9P4T0BW
Cikkszám:342960
21 db Raktáron
Ár:
224.990 Ft
SILICON POWER SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 2TB PX10
Gyártó cikkszám:SP020TBPSDPX10CK
Cikkszám:387711
10 db Raktáron
Ár:
191.990 Ft
KINGSTON SSD 2.5" SATA3 2048GB KC600
Gyártó cikkszám:SKC600/2048G
Cikkszám:280162
5 db Raktáron
Ár:
184.990 Ft
SAMSUNG Hordozható SSD T7 Shield, USB 3.2 Gen.2 (10Gbps), 2TB, Bézs
Gyártó cikkszám:MU-PE2T0K/EU
Cikkszám:320536
10 db Raktáron
Ár:
179.990 Ft
SAMSUNG Hordozható SSD T7 Shield, USB 3.2 Gen.2 (10Gbps), 2TB, Kék
Gyártó cikkszám:MU-PE2T0R/EU
Cikkszám:320547
10 db Raktáron
Ár:
179.990 Ft
SAMSUNG 9100 PRO PCIe 5.0 NVMe M.2 SSD, 2TB
Gyártó cikkszám:MZ-VAP2T0BW
Cikkszám:376108
7 db Raktáron
Ár:
255.990 Ft