KINGSTON SSD M.2 PCIe 4.0 NVMe 1024GB KC3000
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | PCI-e 4.0 |
| Gyártó | KINGSTON |
| Külső/Belső | Belső |
| Méret | M.2 PCI-E |
| Szekvenciális Írás | 6000 |
| Szekvenciális Olvasás | 7000 |
| Tárolókapacitás | 1024 |
-
Elérhetőség:
49 db Raktáron
- Gyártó: Kingston
- Gyártó cikkszám: SKC3000S/1024G
- ChipVilág Cikkszám: 311868
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Form Factor | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 4.0 NVMe |
| Capacities2 | 512GB, 1024GB, 2048GB, 4096GB |
| Controller | Phison E18 |
| NAND | 3D TLC |
| Sequential read/write | 512GB – 7,000/3,900MB/s 1024GB – 7,000/6,000MB/s 2048GB – 7,000/7,000MB/s 4096GB – 7,000/7,000MB/s |
| Random 4K read/write1 | 512GB – up to 450,000/900,000 IOPS 1024GB – up to 900,000/1,000,000 IOPS 2048GB – up to 1,000,000/1,000,000 IOPS 4096GB – up to 1,000,000/1,000,000 IOPS |
| Total Bytes Written (TBW)3 | 512GB – 400TBW 1024GB – 800TBW 2048GB – 1.6PBW 4096GB – 3.2PBW |
| Power consumption | 512GB – 5mW idle / 0.34W avg / 2.7W (MAX) read / 4.1W (MAX) write 1024GB – 5mW idle / 0.33W avg / 2.8W (MAX) read / 6.3W (MAX) write 2048GB – 5mW idle / 0.36W avg / 2.8W (MAX) read / 9.9W (MAX) write 4096GB – 5mW idle / 0.36W avg / 2.7W (MAX) read / 10.2W (MAX) write |
| Storage temperature | -40°C~85°C |
| Operating temperature | 0°C~70°C |
| Dimensions | 80mm x 22mm x 2.21mm (512GB-1024GB) 80mm x 22mm x 3.5mm (2048GB-4096GB) |
| Weight | 512GB-1024GB – 7g 2048GB-4096GB – 9.7g |
| Vibration operating | 2.17G peak (7-800Hz) |
| Vibration non-operating | 20G Peak (20-1000Hz) |
| MTBF | 1,800,000 hours |
| Warranty/Support4 | Limited 5-year warranty with free technical support |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
SAMSUNG Portable SSD T9 USB 3.2 Gen 2x2 1TB, Black
Gyártó cikkszám:MU-PG1T0B/EU
Cikkszám:342956
2 db Raktáron
Ár:
83.190 Ft
SAMSUNG Hordozható SSD T7 USB 3.2 1TB (Szürke)
Gyártó cikkszám:MU-PC1T0T/WW
Cikkszám:285079
5 db Raktáron
Ár:
83.890 Ft
KINGSTON SSD Hordozható Dual USB-A/C 3.2 Gen 2 1TB Up to 1050MB/s
Gyártó cikkszám:SPSD/1TB
Cikkszám:387377
22 db Raktáron
Ár:
85.090 Ft
KINGSTON SSD M.2 2230 PCIe 4.0 NVMe 1000GB NV3
Gyártó cikkszám:SNV3SM3/1T0
Cikkszám:381878
5 db Raktáron
Ár:
80.490 Ft
SAMSUNG 990 EVO Plus PCIe 4.0 x4 / 5.0 x2 NVMe M.2 SSD 1TB
Gyártó cikkszám:MZ-V9S1T0BW
Cikkszám:357979
100 db Raktáron
Ár:
79.990 Ft
KINGSTON SSD M.2 PCIe 5.0 NVMe 1024GB FURY Renegade G5
Gyártó cikkszám:SFYR2S/1T0
Cikkszám:378619
24 db Raktáron
Ár:
87.490 Ft
SILICON POWER SSD M.2 2230 NVMe Gen4x4 1TB, UD90
Gyártó cikkszám:SP01KGBP44UD9007
Cikkszám:351082
5 db Raktáron
Ár:
88.890 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen4x4 1TB GAMMIXS70B Blade
Gyártó cikkszám:AGAMMIXS70B-1T-CS
Cikkszám:336079
10 db Raktáron
Ár:
76.490 Ft