KINGSTON SSD M.2 PCIe 4.0 NVMe 1000GB FURY Renegade with Heatsink
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | PCI-e 4.0 |
| Gyártó | KINGSTON |
| Külső/Belső | Belső |
| Méret | M.2 PCI-E |
| Szekvenciális Írás | 6000 |
| Szekvenciális Olvasás | 7300 |
| Tárolókapacitás | 1000 |
-
Elérhetőség:
31 db Raktáron
- Gyártó: Kingston
- Gyártó cikkszám: SFYRSK/1000G
- ChipVilág Cikkszám: 328254
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Form factor | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 4.0 x4 NVMe |
| Capacities2 | 500GB, 1TB, 2TB, 4TB |
| Controller | Phison E18 |
| NAND | 3D TLC |
| Sequential read/write1 | 500GB – 7,300/3,900MB/s 1TB – 7,300/6,000MB/s 2TB – 7,300/7,000MB/s 4TB – 7,300/7,000MB/s |
| Random 4K read/write1 | 500GB – up to 450,000/900,000 IOPS 1TB – up to 900,000/1,000,000 IOPS 2TB – up to 1,000,000/1,000,000 IOPS 4TB – up to 1,000,000/1,000,000 IOPS |
| Total Bytes Written (TBW)3 | 500GB – 500TBW 1TB – 1.0PBW 2TB – 2.0PBW 4TB – 4.0PBW |
| Power consumption | 500GB – 5mW idle / 0.34W avg / 2.7W (MAX) read / 4.1W (MAX) write 1TB – 5mW idle / 0.33W avg / 2.8W (MAX) read / 6.3W (MAX) write 2TB – 5mW idle / 0.36W avg / 2.8W (MAX) read / 9.9W (MAX) write 4TB – 5mW idle / 0.36W avg / 2.7W (MAX) read / 10.2W (MAX) write |
| Storage temperature | -40°C~85°C |
| Operating Tempetemperaturerature | 0°C~70°C |
| Dimensions | Heat spreader: 80mm x 22mm x 2.21mm (500GB-1TB) 80mm x 22mm x 3.5mm (2TB-4TB) Heatsink: 80mm x 23.67mm x 10.5mm |
| Weight | Heat spreader: 500GB-1TB – 7g 2TB-4TB – 9.7g Heatsink: 500GB-1TB – 32.1g 2TB-4TB – 34.9g |
| Vibration operating | 2.17G peak (7-800Hz) |
| Vibration non-operating | 20G peak (20-1000Hz) |
| MTBF | 1,800,000 hours |
| Warranty/Support4 | Limited 5-year warranty with free technical support |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ADATA SSD Külső USB 3.2 1TB SD810, Type-C, Fekete
Gyártó cikkszám:SD810-1000G-CBK
Cikkszám:380758
8 db Raktáron
Ár:
72.490 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen4x4 1TB GAMMIXS70B Blade
Gyártó cikkszám:AGAMMIXS70B-1T-CS
Cikkszám:336079
10 db Raktáron
Ár:
76.490 Ft
ADATA SSD Külső USB 3.2 2TB SC610, Fekete/Piros
Gyártó cikkszám:SC610-2000G-CBK/RD
Cikkszám:347821
1 db Raktáron
Ár:
72.290 Ft
SAMSUNG Hordozható SSD T7 USB 3.2 1TB (Kék)
Gyártó cikkszám:MU-PC1T0H/WW
Cikkszám:285077
5 db Raktáron
Ár:
70.690 Ft
ADATA SSD Külső USB 3.2 1TB SE880 Elite, Type-C, Szürke
Gyártó cikkszám:AELI-SE880-1TCGY
Cikkszám:347823
1 db Raktáron
Ár:
70.390 Ft
ADATA SSD Külső USB 3.2 1TB SE880 Elite, Type-C, Kék
Gyártó cikkszám:AELI-SE880-1TCBU
Cikkszám:380644
9 db Raktáron
Ár:
70.390 Ft
ADATA SSD Külső USB 3.2 1TB SC740, Type-C, Kék
Gyártó cikkszám:SC740-1000G-CBU
Cikkszám:380665
7 db Raktáron
Ár:
70.390 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen3x4 1TB LEGEND 710
Gyártó cikkszám:ALEG-710-1TCS
Cikkszám:319361
64 db Raktáron
Ár:
69.890 Ft