KINGSTON SSD M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe 500GB NV3
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | PCI-e 4.0 |
| Gyártó | KINGSTON |
| Külső/Belső | Belső |
| Méret | M.2 PCI-E |
| Szekvenciális Írás | 3000 |
| Szekvenciális Olvasás | 5000 |
| Tárolókapacitás | 500 |
-
Elérhetőség:
100 db Raktáron
- Gyártó: Kingston
- Gyártó cikkszám: SNV3S/500G
- ChipVilág Cikkszám: 355880
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Form factor | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 4.0 x4 NVMe |
| Capacities2 | 500GB, 1TB, 2TB, 4TB3 |
| Sequential read/write1 | 500GB – 5,000/3,000MB/s 1TB – 6,000/4,000MB/s 2TB - 4TB3 – 6,000/5,000MB/s |
| NAND | 3D |
| Endurance (total bytes written)4 | 500GB – 160TB 1TB – 320TB 2TB – 640TB 4TB – 1280TB |
| Storage temperature | -40°C~85°C |
| Operating temperature | 0°C~70°C |
| Dimensions | 22mm x 80mm x 2.3mm |
| Weight | 7g (all capacities) |
| Vibration non-operating | 10G (10-1000Hz) |
| MTBF | 2,000,000 hours |
| Warranty/Support5 | Limited 3-year warranty with free technical support |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
ADATA SSD 2.5" SATA3 960GB SU650
Gyártó cikkszám:ASU650SS-960GT-R
Cikkszám:262332
1 db Raktáron
Ár:
42.990 Ft
SILICON POWER SSD M.2 2280 NVMe Gen3x4 512GB, Ace A60
Gyártó cikkszám:SP512GBP34A60M28
Cikkszám:321884
42 db Raktáron
Ár:
42.590 Ft
ADATA SSD Külső USB 3.2 500GB SD810, Type-C, Szürke
Gyártó cikkszám:SD810-500G-CSG
Cikkszám:380757
1 db Raktáron
Ár:
42.590 Ft
ADATA SSD Külső USB 3.2 500GB SD810, Type-C, Fekete
Gyártó cikkszám:SD810-500G-CBK
Cikkszám:380755
19 db Raktáron
Ár:
42.590 Ft
ADATA SSD Külső USB 3.2 500GB SE880 Elite, Type-C, Szürke
Gyártó cikkszám:AELI-SE880-500GCGY
Cikkszám:347822
20 db Raktáron
Ár:
41.890 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen4x4 500GB LEGEND 860
Gyártó cikkszám:SLEG-860-500GCS
Cikkszám:380685
58 db Raktáron
Ár:
40.690 Ft
SILICON POWER SSD M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4x4 250GB, UD90
Gyártó cikkszám:SP250GBP44UD9005
Cikkszám:387722
3 db Raktáron
Ár:
39.690 Ft
SAMSUNG SSD 870 EVO SATA III 2.5 inch 250GB
Gyártó cikkszám:MZ-77E250B/EU
Cikkszám:296548
41 db Raktáron
Ár:
46.490 Ft