KINGSTON SSD M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe 4000GB NV3
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | PCI-e 4.0 |
| Gyártó | KINGSTON |
| Külső/Belső | Belső |
| Méret | M.2 PCI-E |
| Szekvenciális Írás | 5000 |
| Szekvenciális Olvasás | 6000 |
| Tárolókapacitás | 4000 |
-
Elérhetőség:
36 db Raktáron
- Gyártó: Kingston
- Gyártó cikkszám: SNV3S/4000G
- ChipVilág Cikkszám: 358980
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Form factor | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 4.0 x4 NVMe |
| Capacities2 | 500GB, 1TB, 2TB, 4TB3 |
| Sequential read/write1 | 500GB – 5,000/3,000MB/s 1TB – 6,000/4,000MB/s 2TB - 4TB3 – 6,000/5,000MB/s |
| NAND | 3D |
| Endurance (total bytes written)4 | 500GB – 160TB 1TB – 320TB 2TB – 640TB 4TB – 1280TB |
| Storage temperature | -40°C~85°C |
| Operating temperature | 0°C~70°C |
| Dimensions | 22mm x 80mm x 2.3mm |
| Weight | 7g (all capacities) |
| Vibration non-operating | 10G (10-1000Hz) |
| MTBF | 2,000,000 hours |
| Warranty/Support5 | Limited 3-year warranty with free technical support |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
SAMSUNG 990 PRO with Heatsink NVMe™ M.2 SSD 2TB
Gyártó cikkszám:MZ-V9P2T0GW
Cikkszám:336640
60 db Raktáron
Ár:
164.990 Ft
SAMSUNG 9100 PRO with Heatsink PCIe 5.0 NVMe™ M.2 SSD 2TB
Gyártó cikkszám:MZ-VAP2T0CW
Cikkszám:376111
14 db Raktáron
Ár:
161.990 Ft
SAMSUNG Hordozható SSD T7 Shield, USB 3.2 Gen.2 (10Gbps), 2TB, Bézs
Gyártó cikkszám:MU-PE2T0K/EU
Cikkszám:320536
10 db Raktáron
Ár:
179.990 Ft
SAMSUNG Hordozható SSD T7 Shield, USB 3.2 Gen.2 (10Gbps), 2TB, Kék
Gyártó cikkszám:MU-PE2T0R/EU
Cikkszám:320547
10 db Raktáron
Ár:
179.990 Ft
KINGSTON SSD 2.5" SATA3 2048GB KC600
Gyártó cikkszám:SKC600/2048G
Cikkszám:280162
5 db Raktáron
Ár:
184.990 Ft
KINGSTON SSD 2.5" SATA3 480GB DC600M (Mixed-Use) Enterprise
Gyártó cikkszám:SEDC600M/480G
Cikkszám:336634
14 db Raktáron
Ár:
146.990 Ft
SILICON POWER SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 2TB PX10
Gyártó cikkszám:SP020TBPSDPX10CK
Cikkszám:387711
10 db Raktáron
Ár:
191.990 Ft
SAMSUNG 990 EVO Plus PCIe 4.0 x4 / 5.0 x2 NVMe M.2 SSD 2TB
Gyártó cikkszám:MZ-V9S2T0BW
Cikkszám:357980
100 db Raktáron
Ár:
140.990 Ft