KINGSTON SSD M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe 1000GB NV3
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | PCI-e 4.0 |
| Gyártó | KINGSTON |
| Külső/Belső | Belső |
| Méret | M.2 PCI-E |
| Szekvenciális Írás | 4000 |
| Szekvenciális Olvasás | 6000 |
| Tárolókapacitás | 1000 |
-
Elérhetőség:
100 db Raktáron
- Gyártó: Kingston
- Gyártó cikkszám: SNV3S/1000G
- ChipVilág Cikkszám: 355878
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Form factor | M.2 2280 |
| Interface | PCIe 4.0 x4 NVMe |
| Capacities2 | 500GB, 1TB, 2TB, 4TB3 |
| Sequential read/write1 | 500GB – 5,000/3,000MB/s 1TB – 6,000/4,000MB/s 2TB - 4TB3 – 6,000/5,000MB/s |
| NAND | 3D |
| Endurance (total bytes written)4 | 500GB – 160TB 1TB – 320TB 2TB – 640TB 4TB – 1280TB |
| Storage temperature | -40°C~85°C |
| Operating temperature | 0°C~70°C |
| Dimensions | 22mm x 80mm x 2.3mm |
| Weight | 7g (all capacities) |
| Vibration non-operating | 10G (10-1000Hz) |
| MTBF | 2,000,000 hours |
| Warranty/Support5 | Limited 3-year warranty with free technical support |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2x2 Type-C 1000GB XS2000
Gyártó cikkszám:SXS2000/1000G
Cikkszám:308939
75 db Raktáron
Ár:
59.390 Ft
SILICON POWER SSD 2.5" SATA3 960GB, Slim S55
Gyártó cikkszám:SP960GBSS3S55S25
Cikkszám:321874
5 db Raktáron
Ár:
62.990 Ft
SILICON POWER SSD 2.5" SATA3 1TB, Ace A55
Gyártó cikkszám:SP001TBSS3A55S25
Cikkszám:321869
19 db Raktáron
Ár:
64.290 Ft
KINGSTON SSD mSATA 512GB KC600
Gyártó cikkszám:SKC600MS/512G
Cikkszám:301190
14 db Raktáron
Ár:
57.190 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen3x4 1TB SX8200
Gyártó cikkszám:ASX8200PNP-1TT-C
Cikkszám:270474
1 db Raktáron
Ár:
64.590 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen4x4 1TB LEGEND 860
Gyártó cikkszám:SLEG-860-1000GCS
Cikkszám:375370
29 db Raktáron
Ár:
64.590 Ft
KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 1000GB XS1000 Red
Gyártó cikkszám:SXS1000R/1000G
Cikkszám:355317
20 db Raktáron
Ár:
64.590 Ft
KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 1000GB XS1000
Gyártó cikkszám:SXS1000/1000G
Cikkszám:339834
55 db Raktáron
Ár:
64.590 Ft