KINGSTON SSD M.2 2230 PCIe 4.0 NVMe 2000GB NV3
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | PCI-e 4.0 |
| Gyártó | KINGSTON |
| Külső/Belső | Belső |
| Méret | M.2 PCI-E |
| Szekvenciális Írás | 5000 |
| Szekvenciális Olvasás | 6000 |
| Tárolókapacitás | 2000 |
-
Elérhetőség:
63 db Raktáron
- Gyártó: Kingston
- Gyártó cikkszám: SNV3SM3/2T0
- ChipVilág Cikkszám: 381879
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Form factor | M.2 2230 |
| Interface | PCIe 4.0 x4 NVMe |
| Capacities3 | 500GB, 1TB, 2TB |
| Sequential read/write1 | 500GB – 5,000/3,000MB/s 1TB – 6,000/4,000MB/s 2TB – 6,000/5,000MB/s |
| NAND | 3D |
| Endurance (total bytes written)4 | 500GB – 160TB 1TB – 320TB 2TB – 640TB |
| Storage temperature | -40°C~85°C |
| Operating temperature | 0°C~70°C |
| Dimensions | 22mm x 30mm x 2.3mm |
| Weight | 500GB – 2.6g 1TB – 2TB – 2.8g |
| Vibration non-operating | 20G (10-1,000Hz) |
| MTBF | 2,000,000 hours |
| Warranty/Support5 | Limited 5-year warranty with free technical support |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
KINGSTON SSD 2.5" SATA3 1024GB KC600
Gyártó cikkszám:SKC600/1024G
Cikkszám:276882
23 db Raktáron
Ár:
95.290 Ft
KINGSTON SSD mSATA 1024GB KC600
Gyártó cikkszám:SKC600MS/1024G
Cikkszám:301191
10 db Raktáron
Ár:
95.190 Ft
KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 2000GB XS1000
Gyártó cikkszám:SXS1000/2000G
Cikkszám:339835
55 db Raktáron
Ár:
98.190 Ft
KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 2000GB XS1000 Red
Gyártó cikkszám:SXS1000R/2000G
Cikkszám:355318
8 db Raktáron
Ár:
98.190 Ft
SAMSUNG 9100 PRO PCIe 5.0 NVMe M.2 SSD, 1TB
Gyártó cikkszám:MZ-VAP1T0BW
Cikkszám:376107
43 db Raktáron
Ár:
94.190 Ft
SAMSUNG 990 PRO PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD, 1TB
Gyártó cikkszám:MZ-V9P1T0BW
Cikkszám:326894
77 db Raktáron
Ár:
94.190 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen4x4 2TB LEGEND 860
Gyártó cikkszám:SLEG-860-2000GCS
Cikkszám:375371
35 db Raktáron
Ár:
94.090 Ft
KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2x2 Type-C 2000GB XS2000
Gyártó cikkszám:SXS2000/2000G
Cikkszám:308942
60 db Raktáron
Ár:
99.490 Ft