KINGSTON SSD M.2 2230 PCIe 4.0 NVMe 1000GB NV3
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | PCI-e 4.0 |
| Gyártó | KINGSTON |
| Külső/Belső | Belső |
| Méret | M.2 PCI-E |
| Szekvenciális Írás | 4000 |
| Szekvenciális Olvasás | 6000 |
| Tárolókapacitás | 1000 |
-
Elérhetőség:
5 db Raktáron
- Gyártó: Kingston
- Gyártó cikkszám: SNV3SM3/1T0
- ChipVilág Cikkszám: 381878
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Form factor | M.2 2230 |
| Interface | PCIe 4.0 x4 NVMe |
| Capacities3 | 500GB, 1TB, 2TB |
| Sequential read/write1 | 500GB – 5,000/3,000MB/s 1TB – 6,000/4,000MB/s 2TB – 6,000/5,000MB/s |
| NAND | 3D |
| Endurance (total bytes written)4 | 500GB – 160TB 1TB – 320TB 2TB – 640TB |
| Storage temperature | -40°C~85°C |
| Operating temperature | 0°C~70°C |
| Dimensions | 22mm x 30mm x 2.3mm |
| Weight | 500GB – 2.6g 1TB – 2TB – 2.8g |
| Vibration non-operating | 20G (10-1,000Hz) |
| MTBF | 2,000,000 hours |
| Warranty/Support5 | Limited 5-year warranty with free technical support |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
SAMSUNG 990 EVO Plus PCIe 4.0 x4 / 5.0 x2 NVMe M.2 SSD 1TB
Gyártó cikkszám:MZ-V9S1T0BW
Cikkszám:357979
100 db Raktáron
Ár:
79.990 Ft
KINGSTON SSD M.2 PCIe 4.0 NVMe 1024GB KC3000
Gyártó cikkszám:SKC3000S/1024G
Cikkszám:311868
49 db Raktáron
Ár:
82.990 Ft
SAMSUNG Portable SSD T9 USB 3.2 Gen 2x2 1TB, Black
Gyártó cikkszám:MU-PG1T0B/EU
Cikkszám:342956
2 db Raktáron
Ár:
83.190 Ft
SAMSUNG Hordozható SSD T7 USB 3.2 1TB (Szürke)
Gyártó cikkszám:MU-PC1T0T/WW
Cikkszám:285079
5 db Raktáron
Ár:
83.890 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen4x4 1TB GAMMIXS70B Blade
Gyártó cikkszám:AGAMMIXS70B-1T-CS
Cikkszám:336079
10 db Raktáron
Ár:
76.490 Ft
KINGSTON SSD Hordozható Dual USB-A/C 3.2 Gen 2 1TB Up to 1050MB/s
Gyártó cikkszám:SPSD/1TB
Cikkszám:387377
22 db Raktáron
Ár:
85.090 Ft
KINGSTON SSD M.2 PCIe 4.0 NVMe 1000GB FURY Renegade with Heatsink
Gyártó cikkszám:SFYRSK/1000G
Cikkszám:328254
31 db Raktáron
Ár:
74.490 Ft
KINGSTON SSD M.2 PCIe 5.0 NVMe 1024GB FURY Renegade G5
Gyártó cikkszám:SFYR2S/1T0
Cikkszám:378619
24 db Raktáron
Ár:
87.490 Ft