KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2x2 Type-C 500GB XS2000
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | USB-C |
| Gyártó | KINGSTON |
| Külső/Belső | Külső |
| Szekvenciális Írás | 2000 |
| Szekvenciális Olvasás | 2000 |
| Tárolókapacitás | 500 |
-
Elérhetőség:
100 db Raktáron
- Gyártó: Kingston
- Gyártó cikkszám: SXS2000/500G
- ChipVilág Cikkszám: 308943
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Interface | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Speed1 | 2,000MB/s read, 2,000MB/s write |
| Capacities2 | 500GB, 1000GB, 2000GB |
| Dimensions | 69.54 x 32.58 x 13.5mm |
| Weight | 28.9g |
| Casing material | Metal + plastic |
| Operating temperature | 0°C~40°C |
| Storage temperature | -20°C~85°C |
| Warranty/Support5 | Limited 5-year warranty with free technical support |
| Compatible with | Windows® 10, 8.1, Mac OS (v.10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS™ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
SILICON POWER SSD M.2 2280 NVMe PCIe Gen 4x4 500GB, UD90
Gyártó cikkszám:SP500GBP44UD9005
Cikkszám:387731
2 db Raktáron
Ár:
48.590 Ft
ADATA SSD 2.5" SATA3 1TB SU650
Gyártó cikkszám:ASU650SS-1TT-R
Cikkszám:339560
34 db Raktáron
Ár:
47.690 Ft
KINGSTON SSD 2.5" SATA3 960GB A400
Gyártó cikkszám:SA400S37/960G
Cikkszám:248919
100 db Raktáron
Ár:
47.290 Ft
KINGSTON SSD Hordozható Dual USB-A/C 3.2 Gen 2 512GB Up to 1050MB/s
Gyártó cikkszám:SPSD/512GB
Cikkszám:387379
25 db Raktáron
Ár:
53.290 Ft
ADATA SSD Külső USB 3.2 1TB SC610, Fekete/Piros
Gyártó cikkszám:SC610-1000G-CBK/RD
Cikkszám:347820
51 db Raktáron
Ár:
53.690 Ft
SAMSUNG SSD 870 EVO SATA III 2.5 inch 250GB
Gyártó cikkszám:MZ-77E250B/EU
Cikkszám:296548
41 db Raktáron
Ár:
46.490 Ft
KINGSTON SSD 2.5" SATA3 512GB KC600
Gyártó cikkszám:SKC600/512G
Cikkszám:276477
77 db Raktáron
Ár:
54.390 Ft
KINGSTON SSD mSATA 512GB KC600
Gyártó cikkszám:SKC600MS/512G
Cikkszám:301190
14 db Raktáron
Ár:
57.190 Ft