KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2x2 Type-C 1000GB XS2000
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | USB-C |
| Gyártó | KINGSTON |
| Külső/Belső | Külső |
| Szekvenciális Írás | 2000 |
| Szekvenciális Olvasás | 2000 |
| Tárolókapacitás | 1000 |
-
Elérhetőség:
75 db Raktáron
- Gyártó: Kingston
- Gyártó cikkszám: SXS2000/1000G
- ChipVilág Cikkszám: 308939
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Interface | USB 3.2 Gen 2x2 |
| Speed1 | 2,000MB/s read, 2,000MB/s write |
| Capacities2 | 500GB, 1000GB, 2000GB |
| Dimensions | 69.54 x 32.58 x 13.5mm |
| Weight | 28.9g |
| Casing material | Metal + plastic |
| Operating temperature | 0°C~40°C |
| Storage temperature | -20°C~85°C |
| Warranty/Support5 | Limited 5-year warranty with free technical support |
| Compatible with | Windows® 10, 8.1, Mac OS (v.10.14.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS™ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
KINGSTON SSD M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe 1000GB NV3
Gyártó cikkszám:SNV3S/1000G
Cikkszám:355878
100 db Raktáron
Ár:
60.790 Ft
KINGSTON SSD mSATA 512GB KC600
Gyártó cikkszám:SKC600MS/512G
Cikkszám:301190
14 db Raktáron
Ár:
57.190 Ft
SILICON POWER SSD 2.5" SATA3 960GB, Slim S55
Gyártó cikkszám:SP960GBSS3S55S25
Cikkszám:321874
5 db Raktáron
Ár:
62.990 Ft
SILICON POWER SSD 2.5" SATA3 1TB, Ace A55
Gyártó cikkszám:SP001TBSS3A55S25
Cikkszám:321869
19 db Raktáron
Ár:
64.290 Ft
KINGSTON SSD 2.5" SATA3 512GB KC600
Gyártó cikkszám:SKC600/512G
Cikkszám:276477
77 db Raktáron
Ár:
54.390 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen3x4 1TB SX8200
Gyártó cikkszám:ASX8200PNP-1TT-C
Cikkszám:270474
1 db Raktáron
Ár:
64.590 Ft
ADATA SSD M.2 2280 NVMe Gen4x4 1TB LEGEND 860
Gyártó cikkszám:SLEG-860-1000GCS
Cikkszám:375370
29 db Raktáron
Ár:
64.590 Ft
KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 1000GB XS1000 Red
Gyártó cikkszám:SXS1000R/1000G
Cikkszám:355317
20 db Raktáron
Ár:
64.590 Ft