KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 2000GB XS1000
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Csatoló | USB-C |
| Gyártó | KINGSTON |
| Külső/Belső | Külső |
| Szekvenciális Írás | 1000 |
| Szekvenciális Olvasás | 1050 |
| Tárolókapacitás | 2000 |
-
Elérhetőség:
55 db Raktáron
- Gyártó: Kingston
- Gyártó cikkszám: SXS1000/2000G
- ChipVilág Cikkszám: 339835
-
- Ugrás az összehasonlító modulhoz
Egyedi PC Konfiguráció
Keress minket bátran!
Gyors Szállítás
Akár másnap kéznél!
Válogatott Raktárkészlet
Kiszűrjük a "gagyi" termékeket!
Leírás
| Interface | USB 3.2 Gen 2 |
| Speed1 | Up to 1,050MB/s read, 1,000MB/s write |
| Capacities2 | 1TB, 2TB |
| Dimensions | 69.54 x 32.58 x 13.5mm |
| Weight | 28.7g |
| Casing material | Metal + plastic |
| Operating temperature | 0°C~40°C |
| Storage temperature | -20°C~85°C |
| Warranty/support3 | Limited 5-year warranty with free technical support |
| Compatible with | Windows® 11, 10, macOS (v.10.15.x +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS™ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény... Legyél Te az első!
Írj véleményt!
Termékfülek
KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2 2000GB XS1000 Red
Gyártó cikkszám:SXS1000R/2000G
Cikkszám:355318
8 db Raktáron
Ár:
98.190 Ft
KINGSTON SSD Hordozható USB 3.2 Gen 2x2 Type-C 2000GB XS2000
Gyártó cikkszám:SXS2000/2000G
Cikkszám:308942
60 db Raktáron
Ár:
99.490 Ft
KINGSTON SSD M.2 2230 PCIe 4.0 NVMe 2000GB NV3
Gyártó cikkszám:SNV3SM3/2T0
Cikkszám:381879
63 db Raktáron
Ár:
96.390 Ft
SAMSUNG Hordozható SSD T7 Shield, USB 3.2 Gen.2 (10Gbps), 1TB, Kék
Gyártó cikkszám:MU-PE1T0R/EU
Cikkszám:320544
10 db Raktáron
Ár:
99.990 Ft
SAMSUNG SSD 870 EVO SATA III 2.5 inch 1TB
Gyártó cikkszám:MZ-77E1T0B/EU
Cikkszám:296547
45 db Raktáron
Ár:
100.990 Ft
KINGSTON SSD 2.5" SATA3 1024GB KC600
Gyártó cikkszám:SKC600/1024G
Cikkszám:276882
23 db Raktáron
Ár:
95.290 Ft
KINGSTON SSD mSATA 1024GB KC600
Gyártó cikkszám:SKC600MS/1024G
Cikkszám:301191
10 db Raktáron
Ár:
95.190 Ft
SAMSUNG Hordozható SSD T7 Shield, USB 3.2 Gen.2 (10Gbps), 1TB, Fekete
Gyártó cikkszám:MU-PE1T0S/EU
Cikkszám:320542
10 db Raktáron
Ár:
101.990 Ft